Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Routing światłowód

Anonim

Nie dotyczy

Routing światłowód

Hej,

 

wiecie coś czy naprawili już ten routing i problemy z opóźnieniami na polskich serwerach ? Jeśli nie to czy w ogóle Orange planuje coś z tym zrobić ?

15 ODPOW. 15

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Routing światłowód

Od 10 lat wyraźnych zmian na dłużej nie ma. Neostrada nie ma gwarantowanych parametrów routingu. Też nie wszystko zależy od operatora https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/39337/e25c3d31-2f5d-4242-a352-02e9d66784c5.pdf

Jeśli Ci na nim zależy, skorzystaj z innych ofert dostępu do internetu.
Anonim

Nie dotyczy

Routing światłowód

Innych ofert nie mam i mieć pewnie nie będę, szkoda, ze nadal mają te problemy. Nie mieli czasem tego ogarnąć ? Jak przeglądałem stare tematy to coś mi się o oczy obiło.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Routing światłowód

Sorry za szczerość, ale na terenach po POPC działa zwykle od 2-3 operatów. Nie zawsze robią kampanię w tv jak T-Mobile. Oczywiście czasem dostępność usługi może opóźnić o kilka miesięcy. Ale nikt nikogo nie zmusza by brać bezpośrednio od Orange. Jest na rynku wielu alternatywnych operatorów.
Anonim

Nie dotyczy

Routing światłowód

Zawsze chyba mogę wziąć umowe nieokreśloną i jak coś będzie nie tak to mogę wtedy się przenieść ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Routing światłowód

Jeśli będzie oferowana w danym momencie, to tak. Nikt nie przwidzi ofert co będą za kilka miesięcy.
Anonim

Nie dotyczy

Routing światłowód

No tak, oczywiście. Kurde tyle lat te problemy z telia...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Routing światłowód

Spójrz na forum - na telie nikt od roku nie narzekał 🙃
Anonim

Nie dotyczy

Routing światłowód

Właśnie patrzyłem sobie tematy dotyczące csgo i nadal podobno jakieś problemy są ?

 

Nadal te połączenie do serwerów z warszawy idzie przez niemcy do polski ?


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Routing światłowód

Tak nadal są problemy z routingiem gdy chcesz się połączyć z polskim serwerem, który nie należy do Orange Polska to połączenie idzie przez Frankfurt w Niemczech i ping może wynosić wynosi 40-50ms.