Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Informacje odnośnie POPC2 - region Szczecinecko-Pyrzycki


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 149
  • 659
  • 4

Informacje odnośnie POPC2 - region Szczecinecko-Pyrzycki

@znaczek Fajnie, że informujesz 👍 Akurat w tym miejscu, nie wiedziałem, że są już paliki, możliwe, że wczoraj je umieścili, bo widziałem rano jak Textel się kręcił po ul. Szczecińskiej.

 

Jutro objadę miasto i zrobię rewizję okolicy, zobaczymy czy gdzieś jeszcze powyznaczali punkty. 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 26
  • 52
  • 0

Informacje odnośnie POPC2 - region Szczecinecko-Pyrzycki

Jestem ciekaw kiedy odnogi od szczecińskiej będą robione 😂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 149
  • 659
  • 4

Informacje odnośnie POPC2 - region Szczecinecko-Pyrzycki

@znaczek Śmiem podejrzewać, że jak się wzięli już za Szczecińską to do końca września zrobią też ulice poboczne. 

 

Załóżmy optymistycznie, że do końca miesiąca czyli 30.09.2021 nasze adresy pojawią się na liście www.hurt-orange.pl jako gotowe sprzedażowo w terminie nie mniej niż 30 dni, więc doliczamy kolejny miesiąc, na początku listopada nasze adresy pojawiają się na liście możliwych do zamówienia usługi, składamy zamówienie, Orange robi zlecenie do podwykonawcy na wykonanie instalacji, nie wiem ile się czeka, czy jest jakiś czas, czy kwestia jak dużo chętnych, ale niech to będzie nawet 2 tygodnie, czyli gdzieś w połowie listopada jest opcja posiadania aktywnego światłowodu w domu.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 149
  • 659
  • 4

Informacje odnośnie POPC2 - region Szczecinecko-Pyrzycki

@znaczek poza tymi palikami co Ty znalazłeś, znalazłem jeszcze tylko jeden na ul. Łąkowej, tuż przed przejazdem kolejowym, z napisem "STUD.", więc pewnie powstanie tam studnia telekomunikacyjna, poza tym, jest też metalowy drut z pomarańczową końcówką jak przy głównym przejeździe na ul. Szczecińskiej, więc możliwe, że tam też jest oznaczenie pod sieć POPC. 

 

20210905_150059.jpg

 

 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 26
  • 52
  • 0

Informacje odnośnie POPC2 - region Szczecinecko-Pyrzycki

Nic tylko czekać i czekać na światłowód. Na pewno, jest bliżej niż dalej. 

Pozdrawiam serdecznie 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 26
  • 52
  • 0

Informacje odnośnie POPC2 - region Szczecinecko-Pyrzycki

Widziałem dzisiaj, wkładają światłowód, są przed sklepem „Piątkowski”. Działają, działają. Czekamy, czekamy. 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 26
  • 52
  • 0

Informacje odnośnie POPC2 - region Szczecinecko-Pyrzycki

IMG_4280.jpegIMG_4281.jpegTak jak myślałem, nie dowiarką proszę 😛


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 149
  • 659
  • 4

Informacje odnośnie POPC2 - region Szczecinecko-Pyrzycki

W końcu i u mnie coś się ruszyło.

 

Dziś byli geodeci, wytyczyli trasę pod mój adres, słupek OPP, będę miał pod swoim domem, tuż przy furtce wejściowej.

 

Widziałem się z kierownikiem prac, przy dobrych wiatrach jutro/(lub)w bieżącym tygodniu, zaczynają robić u mnie, w gorszym scenariuszu od przyszłego poniedziałku, więc w tym miesiącu już będzie zapas światłowodu pod płotem 😀

 

 

 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2506
  • 9006
  • 45

Informacje odnośnie POPC2 - region Szczecinecko-Pyrzycki

@user6541 Brawo Ty 😄


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 26
  • 52
  • 0

Informacje odnośnie POPC2 - region Szczecinecko-Pyrzycki

U mnie też, tylko że wbili kołki, i wbili też kabel w ziemie, nic nie robią a to że moja ulica jest prawie ostatnia to pewnie będe na końcu. No ale, jest i tak super. Bo coś się dzieje i będe mógł korzystać ze światełka. Tego wam też życzę