Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Huawei P9Lite a WiFi Calling problem

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

Huawei P9Lite a WiFi Calling problem

Tylko jak to ustawienie VPN dodać do aplikacji....?


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Huawei P9Lite a WiFi Calling problem

@MarcinO, generalnie aplikacja powinna sama ustawić sobie połączenie VPN...zapędziłem się, nie znalazłem nigdzie danych do ustawienia danych VPN pod WifiCalling...Czyli nadal nie widzi tunelu VPN pod WifiCalling? 

Anonim

Nie dotyczy

Huawei P9Lite a WiFi Calling problem

@MarcinOMożę coś znajdziesz wifi calling


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Huawei P9Lite a WiFi Calling problem

@Anonim, z tego co mi wiadomo, jak na razie na wszystkich Huawei-ach trzeba instalować appkę. @MarcinO ma ten sam telefon co moja żonka, z softem brandowanym przez OPL...stąd moje zdziwienie, co może kolidować...stawiam na aplikację bankową, lub usługę w abo, załączoną w MO...nie mam dostępu, więc nie wiem...wszystko do sprawdzenia przez właściciela 😉

Anonim

Nie dotyczy

Huawei P9Lite a WiFi Calling problem

@mabud73Może pomoc przez to dla @MarcinO 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

Huawei P9Lite a WiFi Calling problem

@mabud73 , @Anonim sprawdzałem w MO i niby nie ma usług które blokowały by WiFi Calling jedyne co znalazłem aktywnego to: "

Aktywuj doładowania telefonu na kartę lub mix  Włączony" 

 

tak naprawdę nie wiem co to za usługa jako osoba posiadająca tel. w abonamencie.

 

edit: doszedłem do czegoś więcej .... WiFi Calling utworzyło połączenie VPN  a teraz pyta " Zmieniono kartę Sim czy chcesz dla niej aktywować usługę WiFi Calling" niestety po kliknięciu OK aplikacja nie odpowiada ... foto w załaczniku


Screenshot_20171001-iii.png

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Huawei P9Lite a WiFi Calling problem

Nie wszystkie usługi sprawdzisz na mój Orange. Zweryfikuj to na BOK http://orange.pl/kontakt

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Huawei P9Lite a WiFi Calling problem

@Anonim, jeżeli @MarcinO pójdzie na to nie mam zastrzeżeń, widać że mu bardzo zależy ze względu na słaby zasięg 3G/LTE...druga sprawa, ogarniesz to @Anonim? U mnie już się goście schodzą 😉 Rodzinna imprezka 😉

 

@MarcinO, jak wspomniałem wyżej, w skrajnych przypadkach, konieczny będzie kontakt z BOK...to co znalazłeś to możliwość doładowań mixa i prepaidów z Twojego konta obciążających Twoją fakturę....


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Huawei P9Lite a WiFi Calling problem

@MarcinO, a spróbuj wyjąć i wsadzić SIM. Dziwny komunikat...widocznie coś może być z kartą...po wyjęciu przeczyść ją "spirytusem" może być techniczny 😉


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

Huawei P9Lite a WiFi Calling problem

Wykonałem mały eksperyment zamieniłem karty w telefonach i co sie okazało na karcie żony w P9 usługa działa znakomicie a moja karta w J3 już nie . Jutro wizyta w salonie Orange niech rozwiązują problem.

Dziękuję za zainteresowanie , dam zanać co z tego wyszło.

Pozdrawiam