Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Film na temat wyłączenia 3G w Orange


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 389
  • 1752
  • 5

Film na temat wyłączenia 3G w Orange

Tak się składa ze magnetowi powylaczali zasięg 3G bez względu na to ze korzysta z tego od groma urządzeń Typu terminale płatnicze. Czas autoryzacji na moje oko wzrósł 3x. A jak wiadomo tych na LTE jeszcze nie ma. A jeśli są to dopiero początek ekspansji sprzętu LTE na tym rynku. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18433
  • 52701
  • 710

Film na temat wyłączenia 3G w Orange

@maciejnet czyli może być tak, że po wyłączeniu 3G stracimy dostęp do usług mobilnych na mało zaludnionych terenach, ale również lokalizację, czy usługi terminali płatniczych, zakładając, że dany terminal jest obsługiwany przez Orange oraz inne usługi bazujące na sieci 3G. Ciekawie się zapowiada. We wrześniu będą już pierwsze sygnały po wyłączeniu 3G.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 389
  • 1752
  • 5

Film na temat wyłączenia 3G w Orange

Orange będzie się bronił ze przecież usługi są. Macie 2G i się gońcie. Ale do póki ktoś tego rozsądnie nie skonfiguruje to będą takie kwiatki jak u magenty. 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 527
  • 1899
  • 13

Film na temat wyłączenia 3G w Orange

W miastach to zapewne nie będzie problem... chociaż może i będzie gdyż starsze osoby mogą nie posiadać telefonów z 4G.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18433
  • 52701
  • 710

Film na temat wyłączenia 3G w Orange

@Zeusek pytanie, czy dla osób wcześniej urodzonych wystarczy 2G? 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Film na temat wyłączenia 3G w Orange

Moi seniorzy już po wymianie na modele z obsługą 5G 😃


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 389
  • 1752
  • 5

Film na temat wyłączenia 3G w Orange

Poużywajcie telefonów w opcji only 2G to zobaczycie jaka to jakość. Naprawdę szkoda czasem na wymianę jeśli telefon jest w miarę nowy i spełnia swoje zadania. Nie przystoi to do sieci #1. Niestety ale taka sieć będzie tez mało pojemna. Nie mówimy tylko o starych telefonach ale o takich które nie maja wsparcia VoLTE lub tez takie które to wsparcie mają ale z różnych względów nie dostały wejścia do sieci VoLTE Orange. Trochę takich telefonów jest na rynku i o zgrozo duża cześć słuchawek dalej jest sprzedawana bez wsparcia VoLTE dla Orange. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12996
  • 53364
  • 620

Film na temat wyłączenia 3G w Orange

@maciejnet  przekonywać nas nie musisz..zdawałoby się jednak, że klienci bardziej i tym myślą, aby nie zostać odciętym od świata i ludzi niż niejeden operator..

To nam zależy...a mam czasem takie wrażenie jakby się bardziej dla biznesu liczyły słupki, wyniki, prezentacje i profity niż zadowolenie klienta...

Przyznam się szczerze, że po pierwszych objawach u konkurencji ciekaw jestem jak nasz ulubiony operator wyciągnie wnioski z lekcji?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Film na temat wyłączenia 3G w Orange

 



@maciejnetnapisał(-a)

Poużywajcie telefonów w opcji only 2G to zobaczycie jaka to jakość. Naprawdę szkoda czasem na wymianę jeśli telefon jest w miarę nowy i spełnia swoje zadania. 


Telefony wymieniłem seniorom nie ze względu na "widzimisię" ale z racji ich stanu zużycia i wiekowości (oczywiście sprzętu nie ludzi 😉), a że akurat zbiegło się to z planowanym wyłączeniem 3G, no cóż taki fart, poza tym warunki w okolicy świetne LTE+ śmiga jak ta lala, teraz tylko czekać prawdziwego 5G. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 46
  • 111
  • 1

Film na temat wyłączenia 3G w Orange

Ja doskonale wiem. Moja mama ma 2G olny i nie klawiszowy tylko z ekranem pojemnościowym ale brakuje telefonów prostrzych bez huraganowego internetu tj klawiszonfon ze wsparciem VoLTE. Przecież nikt nie powiedział że musi być od razu EVS. Ostatnio zmieniałem telefon a dokładnie telefony (2 sztuki) oczwiście z Samsunga bo lista jest jaka jest i dowolność lekko kiepska. Ciekawie będzie jak wyłączą w całym kraju 3G. Internet może będzie szybszy po LTE ale te obciążenie 2G hmmm będzie ciekawie. @maciejnet Jest dużo telefonów bez wsparcia VoLTE (w Orange) nawet Samsungi czyli seria M, ostatnio wyszedł dość ekstremalny ale i też znają się na niego klienci czyli Asus ROG Phone 7, oficjalnego wsparcia brak, Motorola Edge 40 pro itp jest co wymieniać.