Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Film na temat wyłączenia 3G w Orange


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 256
  • 1629
  • 0

Film na temat wyłączenia 3G w Orange

Dlaczego to wyłączanie nazywa się "testowym"? Czyżby była jakaś opcja, że ten "test" się nie powiedzie i nie wyłączą 3G? 😉


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 522
  • 1879
  • 13

Film na temat wyłączenia 3G w Orange

Testowo czyli podejrzewam że będzie to sprawdzian na ile faktycznie to utrudni klientom korzystanie z 4G i Volte... ostatecznie proces mogą odroczyć.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 616

Film na temat wyłączenia 3G w Orange

@bluesmanniaki Przy takiej operacji zawsze mogą się zdarzyć nieprzewidziane aspekty...i dlatego pierwsze wyłączenia/przełączenia odbywają się na zasadzie "testy"


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 256
  • 1629
  • 0

Film na temat wyłączenia 3G w Orange

"nieprzewidziane aspekty" - chyba społeczne albo polityczne 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Film na temat wyłączenia 3G w Orange


@bluesmanniakinapisał(-a)

"nieprzewidziane aspekty" - chyba społeczne albo polityczne 😉


@bluesmanniaki , mnie to się kojarzy podobnie. Jak nie lex, to wybory. Dziwna zbieżność, prawda?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Film na temat wyłączenia 3G w Orange

Na AMA o wyłączeniu sieci 3G była mowa o testowym wyłączeniu kilku nadajników i zaobserwowaniu jak będzie w danej okolicy odbywało się korzystanie z sieci operatora bez 3G. Zastanawia mnie, czy będzie tylko wyłączenie, czy od razu częstotliwości zwolnionej  częstotliwości będzie włączone 4G? Tej informacji nigdzie nie podają. 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1442
  • 6250
  • 42

Film na temat wyłączenia 3G w Orange

Wyłączenie 3G to nie taka prosta sprawa (polecam poczytać tutaj) i być może lepiej nie robić tego w pośpiechu. Na razie jeden operator mocno się wziął za wyłączenie 3G, Orange głośno o tym mówi, pozostała dwójka MNO na razie cisza w eterze. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Film na temat wyłączenia 3G w Orange

Wczoraj trafiłem w piękne okolice nadbużańskie. Dawne ośrodki wypoczynkowe z PRL-u ludzie przerobili na swoje nowe piękne domki letniskowe. Przez dwa, trzy lata zmiany kolosalne. Droga polna zmieniona na asfalt, no i oczywiście zasięg komórkowy. Połączenia głosowe bez problemu, całkiem nieźle śmiga nawet moje radio przez aplikację komórkową, niestety wszystko na 3G. Czytając opinie o wyłączeniu 3G u konkurencji, zastanawiające jest, czy Orange w tej okolicy włączając 3G pozbawi dostępu do usług mobilnych, czy faktycznie na tym wyłączonym paśmie pojawi się dostęp do LTE?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 616

Film na temat wyłączenia 3G w Orange

@ketrasaArtur  i pomyśl, że takich miejsc jak tam jest więcej 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Film na temat wyłączenia 3G w Orange

@agat13 to się zgadza. Okolice Bugu, szczególnie od strony wschodniej powiat siemiatycki, blisko mnie, fajne tereny na kilkugodzinny wypad, natomiast zasięg praktycznie tylko 3G. Ludności może w tej okolicy niewiele, ale jak nie będzie pokrycia LTE, to kawał terenu zostaje wyłączonych z usług mobilnych. Dobrze, że chociaż konkurencja zostaje.