Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Film na temat wyłączenia 3G w Orange


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6148
  • 69

Film na temat wyłączenia 3G w Orange

U mnie też powiało grozą 😉

Screenshot_20230327-163059.png

 HTC u11


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11378
  • 51

Film na temat wyłączenia 3G w Orange

Dobrze że komunikaty są, klienci chyba ogarną temat i wymienią stare telefony, bazując na sklepie Orange, nie będzie to trudne.

Mam 2 Motorole i Volte działa w Orange, ba 5G też mają, więc czekam na te wyłączenie 3G, może w zamian LTE się poprawi.

Z ciekawości sprawdziłem na obydwu Motorola i komunikaty podobne 😎

Screenshot_20230327-173129.png


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6148
  • 69

Film na temat wyłączenia 3G w Orange

A taki komunikat dostaje się na nokie 206

Screenshot_20230327-175407_1.jpg

 dobrze że jest info o bezpłatnej wymianie karty


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Film na temat wyłączenia 3G w Orange

@tolek @spiro @IreneuszCD fajnie, że Orange wprowadził możliwość bezpłatnego sprawdzenia urządzeń i kart SIM.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Film na temat wyłączenia 3G w Orange

Wg mnie łaski nie robią. A zamiast zmuszać do wymiany telefonu powinni uruchomić VoLTE na wszystkich modelach obsługujących tę usługę. Tak powinno dbać się o klienta.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 389
  • 1752
  • 5

Film na temat wyłączenia 3G w Orange

Otóż to. Dostosować się do klientów i dopuścić wszystkie słuchawki z VoLTE i VoWiFi (marzenie). Tym można wygrać. Ale nie w Orange. Tutaj panują inne założenia biznesowe. Lepiej sprzedać nowa słuchawkę klientowi. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Film na temat wyłączenia 3G w Orange

Podejrzewam, że mogą nastąpić zmiany podobnie jak kiedyś było z Simlok-ami


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 46
  • 111
  • 1

Film na temat wyłączenia 3G w Orange

Tylko z simlockami w większości przypadków dało się cos zrobić. A tutaj kombinacje alpejskie. Odpowiedni sprzęt i odpowiednie oprogramowanie a i tak wychodzą taki kwiatki jak w przypadku starszych modeli. Ja mam VoLTE i Wi-Fi Calling ale już smsy nie chodzą po wifi. O ViLTE to tym bardziej mogę zapomnieć. Wymiana i tak będzie. Niestety nie na dowolny model tylko według listy. Teraz kup na bogato i nie iPhone czyli Asus ROG Ultimate Diablo Immortal Edition, fakt zgodzę że w przypadku tego telefonu funkcja dzwonienia będzie opcjonalna ale już taki Zenfon 9 to ciekawa propozycja dla tych co potrzebują wydajny kompaktowy telefon. Ja nie celuje w taką półkę ale chodzi o zasadę że nie można kupić dowolnego modelu, 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11378
  • 51

Film na temat wyłączenia 3G w Orange

@Katani1 w teorii mogą poszerzyć listę wspieranych telefonów z VoLTE, ale pewnie nikomu nie zależy, producent woli jak klient kupi nowy telefon, operator też, wtedy interes się kręci 😎

@kvasir jeśli kupujesz w sklepie Orange, to obecnie wybór jest duży, ale pewnie nie zadowoli wszystkich, inna sprawa, że VoLTE nie wymaga brandu Orange i wolno rynkowy telefon, też będzie mieć VoLTE, jedynie obecne 5G wymaga brandu, choć iPhone stanowi tu wyjątek 😎


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 46
  • 111
  • 1

Film na temat wyłączenia 3G w Orange

@IreneuszCD Mnie akurat nie zadawala ten wybór. Sam mam wolno rynkowy. Dla mnie 5G to nie DSS (Dynamic Spectrum Sharing)  tylko 5G SA z VoNR w paśmie C oraz 700 MHz a na to długo poczekamy nie mówiąc o mmWave tam gdzie będzie się dało. Nie napalam się na 5G.