Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

FIBEE IV Radom

ROZWIĄZANE

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

FIBEE IV Radom


@pikernapisał(-a)

Tak, drabin. U mnie na rejonie wszyscy z drabin robią... 😅


Teraz jeszcze jak mróz przywali to po 5 minutach ręce tak sztywnieją że prostej śrubki nie można przykręcić.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 85
  • 171
  • 3

FIBEE IV Radom

Czy u was też rzucali splitery optyczne z kablami na ziemię? Po powieszeniu linii i zamontowaniu spliterów nie przytwierdzili ich do słupów, praktycznie co 2-3 słup zwisają kable a na nich wisi spliter, leży na ziemi albo w błocie lub na opasce plastikowej na czyimś ogrodzeniu 😶

Poprawią to, prawda?


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

FIBEE IV Radom

Mają tyle roboty że nie ma czasu na podwieszanie 😁


Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

FIBEE IV Radom

To raczej nie splittery. Ale fakt jest taki, że powinni to czym prędzej poprawić


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 36
  • 0

FIBEE IV Radom

a takie pytanko ? co znaczą czarne punkty ? bo niestety w mojej lokalizacji taki punkt jest ale na obecną sytuację nie mam żadnego sposobu dostępu do internetu..


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

FIBEE IV Radom

@Qbaq4  "czarne punkty" są tam/powinny być gdzie jest dostęp do usług internetu (nie koniecznie chodzi tu o światlowód, może to być również dostęp np. po miedzi, radiówka, itd).


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

FIBEE IV Radom

A radiowego też nie? podaj adres to może sprawdzimy

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 36
  • 0

FIBEE IV Radom

Radiowy to juz mam...  innej firmy niż orange ale to padaka jest..  niby 6mbitow... z przerwami oczywiście.. mam internet w telefonie z orange, ale on też w tym miejscu i obszarze zawodzi.. na LTE mam 2 kreski... czasem 1... ogolnie internet mobilny z orange w radomiu zawodzi.. potwierdzone przez wielu znajomych.. a kiedyś 3g smigało.. a lte to już wogóle powinno być duże szybsze .. a nie jest..

niby radom a jednak "czarna ...."

 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 36
  • 0

FIBEE IV Radom

Trochę zniknąłem, ale po rozmowie z orange ws zasięgu i prędkości internetu otrzymałem odpowiedź.... 

Screenshot_20220112-112132_Chrome.jpg


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 36
  • 0

FIBEE IV Radom

Teraz po rozmowie nie ze sztuczną inteligencją, Pani z Orange postanowiła przyjąć zgłoszenie awarii nadajnika...

Zwykle LTE jakoś działało znośnie... a dziś.... 

 

LTELTE3G+3G+