Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność usługi w mojej wsi.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Dostępność usługi w mojej wsi.

Witam w poprzednim tygodniu skończono kłaść takie skrzyneczki na domach w mojej wsi, jak długo można oczekiwać na dostępność podłączenia do FTTH? Byłem w salonie orange i nic nie wiedzą na temat mojej miejscowości, a technicy byli z Orange no i zakładali skrzyneczki. Gazetkę z ofertą dostała cała ulica ale o tym kiedy będzie dostępne nie mamy informacji. (ps. Piękocin gm. Milicz)

9 ODPOW. 9

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15923
  • 84

Dostępność usługi w mojej wsi.

@hackereq03  jeśli zakładali to pewno teraz trwają testy łącza  czas trwania ich testów bywa rożny trzeba czekać aż oddadzą do użytku trzeba się dowiadywać u operatora co jakiś czas lub poprosić operatora w salonie by zadzwonił do ciebie jak będziesz  już w zasięgu twój adres   z możliwością   podpisać umowy .


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Dostępność usługi w mojej wsi.

A jest jakiś przybliżony czas ile może to trwać bo jednak zależy mi na łączu (póki co 10mb/s [realnie 4-5] i niski upload co jest bardzo utrudnieniem dla mnie).


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15923
  • 84

Dostępność usługi w mojej wsi.

@hackereq03  Rozumiem ciebie też zaczynał od Neostrady 10 mb/s na takie pytania to może na czacie ci odpowiedzą bo ja nie jestem wstanie ci na to odpowiedzieć co bym powiedział to mógł bym cie skłamać a tego nie chce 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Dostępność usługi w mojej wsi.

Termin oddania na stronie hurtu jest ustalony na "grudzień 2020".
Nie wiem czy to szewski błąd, ale być może trzeba będzie poczekać albo będzie na dniach.

Źródło informacji: http://www.hurt-orange.pl/wp-content/uploads/2019/10/oa_plany_2020_02.pdf


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Dostępność usługi w mojej wsi.

@hackereq03  "takie skrzyneczki"... a zapytałeś czy to łącze światłowodowe? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Dostępność usługi w mojej wsi.

@Misiek62: tam jest robiony POPC2. Mam rodzinkę w okolicy i też mnie męczy o termin, a ja wiem, że nic nie wiem 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Dostępność usługi w mojej wsi.


@Piotrekk85napisał(-a)

Termin oddania na stronie hurtu jest ustalony na "grudzień 2020".
Nie wiem czy to szewski błąd, ale być może trzeba będzie poczekać albo będzie na dniach.

Źródło informacji: http://www.hurt-orange.pl/wp-content/uploads/2019/10/oa_plany_2020_02.pdf


Masz linka do planów Nexery?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Dostępność usługi w mojej wsi.

Z 2018 na jej stronie jest. Nowszych nie mam.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Dostępność usługi w mojej wsi.

Wiem że to łącze światłowodowe, widać po samych kabelkach zresztą dostaliśmy ofertę z światłowodem, więc światło na 101%