Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32338
  • 36297
  • 1366

Dostępność światłowodu

Kiedyś pewnie tak.

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 47
  • 13
  • 0

Dostępność światłowodu

Po przeczytaniu większości opinii zdałem sobie sprawę że mój dom jest już za daleko od studzienki Orange (aż 18m) i nie mam co liczyć na światłowód......Za daleko by kopać do jednego klienta.Szkoda że Orange nie morze zrobić coś takiego że np. wysyłali by techników lub jakiś innych specjalistów (nie znam się) żeby sprawdzili po infrastrukturze terenu itd. czy jest w ogóle możliwość podłączenia,położenia światłowodu pod dany adres.Wtedy wszystko by było jasne i klient by wiedział.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32338
  • 36297
  • 1366

Dostępność światłowodu

A skąd wiesz, że takich planów nie ma? Z dnia na dzień nie da się okablować całej Polski. Zima dłużej trzyma - nie wszędzie wszystkie prace można wykonać.
Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu

Mamy kwiecień więc zapytałem kolejny raz na  kontakt z czat Orange o światłowód  i dostałem odpowiedź :

 

- Tak, jest tutaj planowana data na wdrożenie sieci na 20 kwietnia 2018.

W tej chwili trwają ostatnie prace wdrożeniowe.

 

Ja: Ale nic nie widać żeby było robione 😞

Nie zawsze chodzi o obecność fizyczną techników 😉 Trzeba przeprowadzić test usługi jeszcze, żeby przed oddaniem jej do użytku sprawdzić, czy spełnia wszystkie normy techniczne.

 

I bądź tu mądry 😞 nic nie widać by kładli a niby ma być a to nie jest blok tylko kamienica. Jak myślicie będzie czy robią mnie w jajo 🙂


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Dostępność światłowodu

@Anonim Najlepiej zapytać zarządcę/administratora o umowę udostępnienia nieruchomości między tym konkretnym budynkiem a Orange.

 

Ten termin może się przesunąć o kilka miesięcy, ale nie powiem o ile...każda taka sprawa jest indywidualna.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 54
  • 28
  • 0

Dostępność światłowodu

Latem ubiegłego roku w większości klatek w moim bloku (tak, większości klatek w JEDNYM bloku!!!) oddano światłowód, jednak kilka klatek pominięto. Nikt nie chce wyjaśnić dlaczego tak się stało, jednak po interwencji w lipcu 2017 uzyskałem ZAPEWNIENIE od pracowników (z dwóch źródeł!) że światłowód będzie do końca roku, a biorąc pod uwagę że to maksymalny termin, nawet wcześniej. Będąc pewnym, że chodzi o koniec 2017 roku nie zadałem pytania o który to rok chodzi... Na chwilę obecną wiem już, że są wszelkie zgody nasze jako wspólnoty, w związku z czym zarządca czeka tylko na pracowników orange, ale że to pewnie jeszcze nie ten rok, to nadal czekam.... Kuriozum dla mnie jest położenie światłowodu w jednym ciągu jednej ulicy i jednego bloku a następnie podłączenie kilkunastu klatek z pominięciem sześciu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32338
  • 36297
  • 1366

Dostępność światłowodu

Widocznie urządzenia nie pozwalają na podłączenie większej liczby osób. Cierpliwości.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 54
  • 28
  • 0

Dostępność światłowodu

Mimo wszystko nie rozumiem tego, że latem była możliwość, wszystko było w planach, miało być do końca roku, raptem wszystko szlag trafił i wszyscy nabrali wody w usta. Czeski film, nikt nic nie wie.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 4
  • 0

Dostępność światłowodu

Witam. Czy są jakieś plany kładzenia światłowodu w Krakowie na ulicy Klasztornej?

Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu

Najlepiej zapytaj się na czat Orange - mogą sprawdzić do 3 miesięcy w przód czy są planowania instalacji światłowód.