Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność światłowodu

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu

► Wątek (do tego miejsca), ze względu na poruszane w nim zagadnienia, przeniesiony został z tematu: Prędkość Neostrada VDSL 80Mb/s - Moderator Wiktor ◄

 

Trwało to od 3 stycznia 2018r.

 

A teraz kolejna rzecz bo wczoraj tak sobie na www orange zapytałem na czacie o światłowód pani stwierdziła iż od kwietnia będzie niby można zamówić bo jest w planach modernizacja w moim budynku po podaniu adresu, więc szybko dzwonie na infolinię 510100100 a tam nic nie widzą bym miał w kwietniu światłowód więc dzwonię pod 801505505 i tam również nie potwierdzają nic 😞 no dobra zwów www orange czat i inna osoba tym razem facet podaje nr neostrady i znów mam potwierdzenie że planowany termin to kwiecień 2018r światłowód i nawet telefon chciał bo zadzwoni z ofertą.

 

czy mogę być pewny że kwiecień będzie światłowód ? gdzie mogę sprawdzić na 100 %


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Dostępność światłowodu

Doprowadzenie światła do mojego bloku trwało niecały miesiąc, więc możliwe, że niedługo coś zaczną robić u ciebie.. Nikt Ci 100% nie zagwarantuje.

Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu

ale może być to prawda skoro na czat Orange wiedzą a infolinia cisza, chyba sobie 2 czaterów nie wymyśliło bo po co 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Dostępność światłowodu

Nie wiem z jakiego miasta jesteś, ale spróbuj dodzwonić się do Orange Retail. Oni wiedzą najlepiej.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Dostępność światłowodu

Oni mogą ciągnąć studzienkami światło do bloku, a Ty tego nie będziesz widział, jak zaczną się kręcić po piwnicy, to dopiero wtedy zobaczysz. U mnie jak pisałem, jak zauważyłem ich w piwnicy, to niecały miesiąc i już podłaczenia robili. Raczej sobie nie wymyślili.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Dostępność światłowodu

@-brtk-tak, to słuszna uwaga. Popatrz uważnie, czy gdzieś niedaleko się nie kręcą. To pierwszy , dobry sygnał.

Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu

@Kierus57

a co to jest ten 

Orange Retail

 

jestem z Bydgoszczy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32394
  • 36574
  • 1369

Dostępność światłowodu

To jest spółka-córka w grupie Orange, która obsługuje część salonów, przedstawicieli handlowych itp.

Nie masz w okolicy fibershopu?

Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu

@Piotrekk85

 

a co to ten fibershopu ? same jakieś dziwne nazwy 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32394
  • 36574
  • 1369

Dostępność światłowodu

Nie wiem czy to aktualne, ale na dzień 15.07.2017 były takie punkty na Wojska Polskiego 16, Rataja 3 i Solskiego 5 (nie znam Bydgoszczy, więc jakby coś nie tak, to jest przepisane z Tweeta z tego dnia).

 

Ze strony Orange Retail jest jeszcze adres ul. Jagiellońska 39-47(nie gwarantuje aktualności).

 

Fibershop to taka czarna budka. Myślisz, że sprzedają tam kebab a tam światłowód od Orange 😄