Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 54
  • 28
  • 0

Dostępność światłowodu

Lipiec 2016 telefonicznie z obietnicą "do końca roku", wiosną 2017 w salonie, podczas nieprzedłużenia umowy jako tego przyczyna jesienią 2017 z solenną obietnicą, że teraz to już szybko, przy przedłużaniu umowy wiosną 2018 i przedłużyłem tylko dlatego że obiecano mi znów gruszki na wierzbie, że do lata, choć w zasadzie lato już jest! Baju baju, byle do następnej umowy... Ale teraz mam już dość.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 54
  • 28
  • 0

Dostępność światłowodu

Czyli jak widać bujają mnie już dwa lata z częstotliwością dwa razy do roku.

Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu

@Pich70To wspólnota powinna wysłać pismo od Orange.

Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu

Czy ktoś widział jak wygląda deklaracja przyłączenia światłowodu ? 


Scan1.jpg

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 47
  • 13
  • 0

Dostępność światłowodu

Ja mam pytanie.......Czy światłowód musi iść pod ziemią czy możliwe jest że np. po słupach?Bo u mnie wygląda to tak że studzienka TP teraz Orange jest oddalona od mojego domu 20 m,przy tej studzience jest słup po którym idzie kabel do drugiego słupa i od tego 2 słupa do mnie...Chyba jest światłowód zewnętrzny?Czy przypadkiem te 20 m nie mogą przeciągnąć światłowodu do mnie?

Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu

@masturNie musi pod ziemia może być po slupach 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Dostępność światłowodu

@mastur Może być po słupach.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 47
  • 13
  • 0

Dostępność światłowodu

No proszę.....Dzięki za podpowiedź....Wiem już co zrobię jak nie podłączą mi światłowodu  do Października tego roku w kwietniu nie przedłużam umowy...I pójdę do konkurencji gdzie będę miał taniej i taką samą prędkość jak w Orange.Bo niedawno odpisali mi że nie ma możliwości technicznych!!!! A technik jak kiedyś zgłosiłem awarię po naprawie jak spytałem się go o światłowód odpowiedział mi że jest możliwość do 300 Mb/s.....więc coś tu jest nie halo!!!??


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 91
  • 99
  • 0

Dostępność światłowodu

Z tego co tam pokazywałeś na mapie to nie wiem do czego liczysz te 20 metrów. Jeśli do punktu w którym jest podłączony jakiś klient to taka odległość ci nic nie powie. Bo faktycznie może on być wpięty 1km dalej w przelacznice. I nic ci z tych 20 metrów od niego. Ze słupami tez nie jest tak różowo. Jeśli to w miarę nowe słupy Orange to ok. Jeśli to słupy energetyczne to pozwolenia, projekty inwentaryzacje i umowa z zakładem energe to rok zabawy zanim coś zawiśnie. 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 47
  • 13
  • 0

Dostępność światłowodu

Przełącznica jest właśnie te 20 m ode mnie a słupy nie są elektryczne bo nie ma na nich kabli elektrycznych....Ale już wiem o co chodzi.....Za małe zainteresowanie światłowodem nędzne 60% tylko.....więc sobie odpuszczę