Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 0
  • 0

Dostępność światłowodu

Orientuje się ktoś ile trwa pełne podłączenie bloku? 😆 Mam tu na myśli ile czasu może upłynąc od momentu rozpoczęcia prac instalacyjnych, tudzież ich zakończenia, a możliwością podpisania umowy i podłączenia usługi? Dni, tygodnie, miesiące? bo nie wiem czy czekać, składać wypowiedzenia a może przedłużać umowę z lokalnym dostawcą...

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu

@RommieJak wszystko jest gotowe w bloku i zatwierdzone, to podłączenie w lokalu to około 3 miesiące.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

57 ODPOW. 57
Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu

@RommieJak widziałem u siebie na osiedlu to było to około 3 miesiące.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 0
  • 0

Dostępność światłowodu

aż tyle? :< Ale chodzi od momentu kładzenia światłowodu czy instalacji w budynku? bo światłowód lezy od kilku lat (sąsiednie bloki dawno podłączone), a wczoraj niby kładli instalacje w moim budynku...  dlatego zastanawiałem się ile może potrwać cały proces, skoro wszystko jest już na miejscu..

Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu

@RommieJak wszystko jest gotowe w bloku i zatwierdzone, to podłączenie w lokalu to około 3 miesiące.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 0
  • 0

Dostępność światłowodu

tak, wiem, ale chodzi właśnie ile może trwać to zatwierdzenie ze strony orange? bo instalacje wykonuje zewnętrzna firma na zlecenie orange, a własciwie wykonywała, bo już zakońzyli prace. Ale zapewne to nie koniec procedury ze strony orange.

Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu


Rommie napisał(-a):

tak, wiem, ale chodzi właśnie ile może trwać to zatwierdzenie ze strony orange? bo instalacje wykonuje zewnętrzna firma na zlecenie orange, a własciwie wykonywała, bo już zakońzyli prace. Ale zapewne to nie koniec procedury ze strony orange.


@RommieTo podałem ci w pierwszym poście ile to trwa też robiła to zewnętrzna firma dla Orange.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 0
  • 0

Dostępność światłowodu

no cóż, obawiałem się, że mimo instalacji może to trwać w nieskończoność, w takim razie zapewne przdłuzam u lokalnego dostawcy...

Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu

@RommieJak wszystko będzie gotowe to zobaczysz tu mapa zasiegu 

A najlepsza opcja dla światłowodu jest 100MbEmotikon: Bardzo szczęśliwy nie wieksze 300/600Mb.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 0
  • 0

Dostępność światłowodu

Znam tę stronkę, ale raz, że nigdy nie wiadomo jak wygląda kwestia opóźnień w aktualizacji danych, a dwa, że istotny jest czas, dlatego miałem nadzieję, że realizacja przyłączy jest sprawniejsza w sytuacji gdy insfrastruktura jest już gotowa.

 

Jednocześnie obawiając się, że nie ma to znaczenia, a wszystko odbywa się w zółwim tempie. Jesli właściwa jest bramka numer dwa to najwidoczniej pozostaje mi zostać u lokalnego dostawcy, bo czekanie paru miesięcy nie wchodzi w grę. 

 

Dziekuje za infromacje, pozdrawiam. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 70
  • 96
  • 2

Dostępność światłowodu

Z tymi trzema miesiącami nie ma co uogólniać.

U mnie w mieszkaniu usługę podłączono po niecałym miesiącu od "wejścia Orange" do bloku. A na mapie zasięgu dostępność światłowodu pojawiła się dopiero po kolejnych kilku miesiącach.

Najlepiej jest zadzwonić na infolinię z chęcią zakupu usługi albo zrobić to w najbliższym salonie.