Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Dostępność światłowodu

spokojnie - ja wiem, na jaki adres napisać 🙂


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Dostępność światłowodu


@Piotrekk85napisał(-a)

Nie, ale skuteczniej jest adresować na inny adres 🙂
Ale Wam nie podam jaki 😄

PS. Na Twitterze ktoś zrobił "śledztwo", nie wiem na ile wiarygodne, że podane adresy były wcześniej zaplanowane. Nie wiem, ile w tym prawdy.


Jak kabel na słupach blisko już był domu to podejrzewam że prace były zakończone i tylko podwiesili do klienta. 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Dostępność światłowodu

sukces jest? jest!


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 92
  • 120
  • 0

Dostępność światłowodu

Jeszcze jak by się okazało że to adresy z POPC, to już wgl by dobitnie pokazało komizm sytuacji 🙂


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 7
  • 0

Dostępność światłowodu

Akcja Światłowód dla wybranych rozpoczęta 😕 

 

 

 

Znajomemu podepną bo rodzice mają firmę w tym samym budynku w którym mieszka (na około nikogo więcej nie ruszą nawet bankowo, wiem o tym bo mi mówił że "skrzynkę już mu zrobili"). Dla śmiechu dodam że koło mojego domu jest kanał kablowy Orange. (Wiem że to nie świadczy o ułatwieniu w dojściu usługi ale no bez żartów Orange to typ sieci dla lepszych i gorszych - możliwe że Ojciec to jakiś znajomy Pana Wojtka bo nie wierzę że ot tak podpieli ale to w końcu Warszawa także w stolicy łatwiej) 

 

 

 

Fajnie że się im udało i winszuje bo cieszy mnie jak inni mogą się rozwijać  😊 Tylko jak w tej chwili czuje się reszta klientów? Pozostawiam bez komentarza. 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Dostępność światłowodu

@senio2045  to nie kwestia znajomości A projektu. Jak napisałeś jest to klient biznesowy bo w innym wypadku pewnie by nie został podłączony do sieci (teraz).

 

U mnie w mieście zbierali popyt na biznes i też podpinali tam gdzie nikt by się nie spodziewał A obok domki na miedzi jada


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Dostępność światłowodu

Tak to właśnie działa. Są wytypowane budynki tzw B2B i się robi oczywiście jak klient jest zainteresowany. Może być nawet jeden B2B na środku ulicy z domkami jednorodzinnymi i będą budować. Jak się czują inni to nikogo nie interesuje. To jest biznes a nie działalność charytatywna. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 195
  • 292
  • 4

Dostępność światłowodu

Trochę się z tym nie zgodzę , że to tak działa, przykład ulic zgłoszona, kamieniczki na dole biznes, uslugi, restauracje, góra mieszkania. Popyt jest, realizacji brak.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Dostępność światłowodu

a kto powiedzial ze wszystkie plany zostana zrealizowane?
czasem bywa tak ze sa adresy ktore sa wstymane badz anulowane z roznych powodow


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Dostępność światłowodu

Różnie z tym bywa. Sam osobiście rozmawiałem z restauratorami w centrum Katowic i byli chętni. Natomiast zgody nie wyrażał właściciel całej kamienicy na zasadzie nie bo nie. I co mu zrobisz ? Do tego dochodzą inne kwestie jak np budynek zabytkowy. Wtedy do akcji włącza się konserwator zabytków, musi wydać pozwolenie do tego trzeba wykonać projekt budowlany i sprawa zaczyna się komplikować a koszt inwestycji znacznie wzrasta.