Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 23
  • 0

Dostępność światłowodu

Hej,
Wiadomo coś na temat Olsztyna, a dokładnie Gutkowa i Likus? Na Likusach część budynków nie została podpięta a mieszka tam mój znajomy, co do Gutkowa to jak pisałem kiedyś kable były przeciągane 2-3 lata temu i odpowiedzi nie ma, a sprawdzam regularnie co się dzieje.

A zależy mi na świetle bardzo, po prostu mam tutaj już ogarnięte mieszkanie a korzystam ze sprzętu informatycznego bardzo dużo.

Ulica Sokola jak coś.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dostępność światłowodu

Ja niestety nie wiem nic nowego.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 26
  • 0

Dostępność światłowodu

Miałbym małą prośbę do kogoś "wtajemniczonego" w biurokrację orange do wskazania mi miejsca na stronie gdzie mogę dostać takie tabelki z lokalizacjami inwestycyjnymi na kolejne miesiące http://www.hurt-orange.pl/wp-content/uploads/2019/11/oa_plany_2019_12.pdf 😄

Cały dzień szukałem i nic 🙂 Swego czasu ktoś tutaj na forum wkleił kilka linków z poprzednich miesięcy więc z tego przykładu zmieniałem daty w linkach na kolejne i działało 😄


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dostępność światłowodu

Są w zakładce aktualności na stronie hurtu http://www.hurt-orange.pl/

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 26
  • 0

Dostępność światłowodu

No ładne niedopatrzenie, "Najciemniej pod latarnią" 😄

Tego szukałem, dzięki 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 91
  • 99
  • 0

Dostępność światłowodu

Nowe ciekawe informacje dotyczące planów grupy Orange w Europie. Ciekawe jak to się potoczy u nas

Orange gotowe do wydzielenia wież i sieci optycznej 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 21
  • 43
  • 1

Dostępność światłowodu

Hej mam takie pytanie. W lipcu orange pociągneło po mojej ulicy swiatłowód, w sierpniu technicy podłączyli mi kabel od słupa do mieszkania, zakoczyli gniazdkiem i od tego czasu dalej nie moge miec usług po swiatełku ale wczoraj zauwazylem, ze ktos nakleił ogloszenie o dostepnosci swiatłowodu na budynku przylegającym do mojej ulicy/ Ów budynek został podłączony do instalacji na mojej ulicy, więc jak to jest że n głównej ulicy, z główną istalacją dalej nie ma mozliwości uruchomienia usług a na doczepianych do głównej istalacji budynkach juz jest? 
Czy to jest jakiś błąd administracyjny, ktoś zapomniał postawić ptaszka przy moim adresie, że juz mam instalacje gotową do uruchomienia usług? Bo rozumiem ze musiałem czekać na odbiory/testy instlacji na mojej ulicy ale gdy do po 4 miesiącach czekania dowiaduje się ze w doczepionych budynkach do mojej instalacji juz jest swiaatło to chyba odbiory i testy zostały zaakonczone a dalej zmówić internetu nie moge.
Zrobiłem mapke by ładnie rozrysować.
Czarna linia to swiatłowód ciagniety napowietrznie,
Zielona kropa to mój budynek bez mozliwosci włączenia usług
Pomarańczowe Kropy to budynki "doczepione" do instlacji na mojej ulicy z działającym swiatłemScreenshot.png


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dostępność światłowodu

Podasz nazwę miejscowości?

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Dostępność światłowodu

@Ogalson A pytałeś na infolinii czy możesz już przejść na światłowód ? I co ci odpowiedzieli ?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 21
  • 43
  • 1

Dostępność światłowodu

Miejscowosc to Warszawa. Pytałem na czacie i w salonie. Sprwdzam na mapce oraz w formularzu "Zmawiam Świtłówód" Nikt nic nie wie i nie mam juz sie kogo nawet pytać.