Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 56
  • 0

Dostępność światłowodu

Właśnie wrócił sąsiad z wywczasów i zagaiłem go czy nie chce światłowód, dowiedziałem się że już prawie 2 miesiące temu podłączyli mu. Niezły burdel mają w Orange. A ja głupi zamiast pytać sąsiada pytałem "wszystkich świętych" kiedy wreszcie podłączą. Zmarnowałem pół roku. Teraz dzwonią ze można!!!

 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 2
  • 1

Dostępność światłowodu

U mnie nikt nic nie wyjaśnił dalej nie wiem na czym stoję czy w ogóle będzie światłowód na mapie dostępności pokazuje to co mam czyli 80 MB a jak dzwonię to standard nic nie wiedza czyli prze kolejne 3 miesiące nie mam co dzwonić mówią mi to wprost a dlaczego nie potrafią powiedzieć . Mieszkają tu w większości pracownicy Orange i byli a nas robią w balona. Wszyscy w około mają światłowód patrzałem  15 ulic na mapie a tylko ja i sklepy nie mają. Własnie czytałem iż cała polska ma światłowód FTTH 1 gigabit no cyrk.  Powoli zastanawiam się czy nie przejść do konkurencji. 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Dostępność światłowodu

@Domek18 może tak być że na twój blok np wspólnota lub administrator nie dał zgody na założenie instalacji a operator nie może samowolki robić to może być przyczyną braku światłowodu . 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 2
  • 1

Dostępność światłowodu

Nie mylisz się u ans była z rok temu młoda pani zbieraliśmy podpisy od każdej osoby (bo nie mamy oficjalnego administratora) mamy tylko 6 rodzin. 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Dostępność światłowodu

ok ale jest koś kto zarządza tym budynkiem jakiś zarządca może chciał  jakąś rekompensat za korytarz przesadził z kwotą itp musiało coś być z jego strony ale może jakiś lokator nie dał zgody też itp. i rozumiem twoją nerwówkę .


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 2
  • 1

Dostępność światłowodu

Nie ja zbierałem z nią i byłem przy podpisie zarządca nieoficjalny to mój sąsiad. ale jest inny problem my blokowaliśmy sprzedaż budynku deweloperowi najęliśmy prawnika wcześniej Orange zmuszał nas do zakupu własnego węzła cieplnego i innych tp wydatków. Z resztą z 17  lat temu zamiast 5% kupiliśmy mieszkania za 30% Generalnie była mała wojenka 🙂 

Nas budynek ma wspólną ścianę z biurowcem Orange. Deweloper się wycofał 🙂 potem pojawił się inny chciał szkołę języków nie chciał burzyć więc nam to nie przeszkadzało ale sam się wycofał teraz inny już się łasi. 

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Dostępność światłowodu

no dziwne bo węzeł cieplny z natury do was do budynku na leży chyba ze jest wynajmowany od kogoś i dla tego Orange każe wam go wykupić bo ma problem z wejściem ,ale masz odpowiedź  na pytanie  zadane ja z mojej strony mogę ci  zaproponować wyjście zastępcze internet domowy mobilny pod linkiem masz informację
wiem że to nie jest światłowód ale jakieś wyjście .
 https://www.orange.pl/kid,4003445661,id,4003543542,title,przedluzam-umowe-z-routerem,helparticle.htm...


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 2
  • 1

Dostępność światłowodu

Tylko iż LTE ma limit danych a ja z siostra bretem duużo korzystam. Gdyby był nielimitowany to OK.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Dostępność światłowodu

czytaj w linku są  dwa pakiety mobilne LTE Nielimitowany pakiet  danych LTE/3G w  strefie domowej czytaj  link  anie mów mi że 150 GB zużywasz w ciągu 31 dni 🙂 
https://www.orange.pl/kid,4003445661,id,4003543542,title,przedluzam-umowe-z-routerem,helparticle.htm... 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu

@Domek18  jeśli zużywacie dużo GB na miesiąc to Internet Mobilny odpada, tylko oferta dla Firm ma sensowny pakiet biurowy 999GB. Trzymać się tego co masz obecnie po kablu i czekać a nuż światłowód będzie można podłączyć.