Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 2
  • 0

Dostępność światłowodu

P.S.Zbignieww.Mieszkam w łodzi ,łódz-górna i centrum miasta .50 metrów ode mnie światełko.200metrów ode mnie następne światełko.Jakie działki w łodzi? O czym Ty piszesz?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 13
  • 0

Dostępność światłowodu

I nic się nie da zrobić.....Zgłaszałem przez internet,zachęcałem sąsiadów wywieszając ogłoszenia byłem w salonie przez 2 lata i pozostaje mi miedziak więc na obecną chwilę jestem negatywnie nastawiony że będzie u mnie światłowód.Jestem nastawiony że będzie już........w 2025 roku wersja optymistyczna.
Przechwytywanie.JPG


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

Dostępność światłowodu

Mam identycznie jak ty wszędzie do okoła tylko nie u mnie...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 195
  • 292
  • 4

Dostępność światłowodu

Cytuję informacje prasową:

"W 2018 r. Orange wydał na budowę dostępowej sieci optycznej 700 mln zł i planuje podobne nakłady w roku bieżącym. Ich kosztem podłączy 800-900 tys. nowych gospodarstw domowych. W coraz większym stopniu – zarówno w budowie sieci, jak i w sprzedaży usług – koncentruje się na osiedlach domów jednorodzinnych, gdzie wyższym kosztom podłączenia towarzyszą wyższe ceny usług"

 

P.S.

może aktualizacja mapki by się przydała ???

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 91
  • 99
  • 0

Dostępność światłowodu

A nie jest aktualna? W mojej okolicy wszystko się zgadza. Jak nie było tak nie ma 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 195
  • 292
  • 4

Dostępność światłowodu

może i jest aktualna, ale to by znaczyło że od prawie miesiąca nikogo nie podłączyliEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 91
  • 99
  • 0

Dostępność światłowodu

Na mapce nie ma informacji kogo podłączyli, jedynie kto jest w zasięgu. Mogli zwiększyć liczbę podłączeń nie zwiększając zasięgu. 

Jest zima, więc wykopy i roboty drogowe trochę stoją w tym okresie. Przemieszczam się sporo z racji zawodu i nie widzę ekip przy drogach tak jak w ciepłe miesiące.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 195
  • 292
  • 4

Dostępność światłowodu

W moim rejonie robili w grudniu i nie dalej ja dwa dni temu widziałem jak panowie wykonywali roboty ziemne, więc nie zganiajmy wszystko na zimę, która tego roku jest wyjątkowo łaskawa.

To że na mapce nie ma informacji kogo podłączyli to jasna sprawa, miałem na myśli lokalizację, czyli dostępność usługi pod danym adresem, a nie konkretną osobę.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 13
  • 0

Dostępność światłowodu

A ja się zastanawiam czy doczekam się światłowodu...............przed emeryturą?

Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu

@Costacurva77, ja też siedzę "na miedzi", a mówią, że jak wtopili w radiówkę i potem w kabel, to prędzej światłowód otrzymasz od innych. W mojej okolicy porozwieszanych jest kilku na liniach przesyłowych elektryczności. Da się?