Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 7
  • 0

Dostępność światłowodu

W Lublinie jadą ostro z domkami również. Już chyba czwarte takie osiedle robią. 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

Dostępność światłowodu

No dobra ale ile można czekać na światłowód 20lat ? bez sensu w ogóle czekać nwm mogę zapłacić za kabel i za internet ale niech w końcu to zrobią...


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Dostępność światłowodu

To zasponsoruj jakąś prywatną firmę, niech pociągną Ci światłowód do samego domu, nawet pare km, tylko najpierw załatw pozwolenia na przeprowadzenie kabla. Mogę Ci powiedzieć, że w tym i następnym roku byś nie miał internetu i pewnie byś zbankrutował.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 2
  • 0

Dostępność światłowodu

....farciaż.Gratulacje:)


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 2
  • 0

Dostępność światłowodu

Wszystko to jedna wielka ściema.Dostają grubą kasę z Unii i gdzie to jest ? Potrafją się tylko chwalić jakie to prędkości udało im się osiągnąć a tam gdzie białe plamy w miastach tak są i będą.Od 14 lat posiadam neo i co? i nic .50metrów ode mnie podłączyli światełko firmie.200 Metrów ode mnie buduje się Obi już podciągnęli światełko ,z dnia na dzień,można powiedzieć.A zwykły zjadacz chleba? Zostawię bez komenta.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 2
  • 0

Dostępność światłowodu

Taki np. Grodzisk Mazowiecki .Domki jednorodzinne.Mają dobrego Wójta ,który ponaciskał na Orange i w każdym domku podłączyli światło! A tu u mnie w łodzi jak nikogo nie interesuje tak nie będzie i nikt nie da rady przyspieszyć ,chyba,że posmarujemy ,,prezesowi ,, pomaranczowego operatora.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Dostępność światłowodu


@silvestri75napisał(-a)

Wszystko to jedna wielka ściema.Dostają grubą kasę z Unii i gdzie to jest ?

[...]

A tu u mnie w łodzi jak nikogo nie interesuje tak nie będzie i nikt nie da rady przyspieszyć ,chyba,że posmarujemy ,,prezesowi ,, pomaranczowego operatora.


Zanim zaczniesz rzucać oskarżeniami o korupcję i defraudację środków unijnych, radzę ochłonąć i zapoznać się trochę lepiej z tematem budowy infrastruktury światłowodowej.
Tak jak napisał @-brtk-, nie problem kupić kable i urządzenia peryferyjne - najtrudniej jest zdobyć zezwolenia na położenie tego wszystkiego. Grunty przez które ma przebiegać światłowód często należą do wielu osób, ba często nie wiadomo wręcz do kogo z powodu braków w Księgach Wieczystych... Jeśli grunty są gminne i UG nie robi problemów, inwestycja idzie lekko. Jeśli zaś dzieje się to w mieście gdzie większość gruntów ma nieuregulowany status własności, albo właściciela mieszkającego na co dzień nad rzeką Jordan, to nawet przy dobrej woli Burmistrza minie sporo czasu zanim będzie można wbić przysłowiową pierwszą łopatę.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 2
  • 0

Dostępność światłowodu

Witam. Zbignieww. TP. ,żeby położyc kabelki w swoich (powtażam swoich) studzienkach ,potrzebują zezwoleń?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 54
  • 28
  • 0

Dostępność światłowodu

Bujać to las, a nie nas... Ostatnia umowa na miedzi! Chyba, że mi obniżą abo adekwatnie do osiągów u konkurencji. W sumie wyjdzie za sam net jakieś 40zł/m-c zamiast obecnych 99,99zł, albo w końcu podłączą do pozostałych czterech klatek z dwudziestu w tym samym bloku (!!!) fiber. Obiecywali fiber w ciągu trzech miesięcy od kwietnia ubiegłego roku, ostatecznie, bo w sumie to już czekam ponad trzy lata od zakończenia podobno pierwszego z kilku etapów podłączania... KŁAMCY!!!


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 54
  • 28
  • 0

Dostępność światłowodu

Schowek01.jpgTak na szybko , od ręki zrobiony speedtest. Za 20Mbs płacę miesięcznie prawie stówkę, tutaj, za średnio 100Mbs płacę 80zł. Jest różnica? Jak już wyżej wspomniałem, ostatnia umowa na miedzi z obiecywaczami! Dla uzupełnienia: 300GB/m-c i NoLimit w nocy. Ten transfer to taka niższa średnia, poza tym zabieram go, gdzie chcę, a nie na uwięzi! Przestałem się denerwować obiecankami pomarańczowych i żałuję bardzo, że dałem się wkręcić w przedłużenie umowy na niby światłowód!!!