Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność światłowodu na całym osiedlu - tylko nie u mnie


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 245
  • 377
  • 1

Dostępność światłowodu na całym osiedlu - tylko nie u mnie

Mimo tego, nadal uważam, że to błąd na mapie. Być może przez przypadek pominęli twoją klatkę bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że wszystko jest gotowe pod instalacje a nie ma cię w "zasięgu". Także mam dwie teorie. Albo na drodze stoi coś naprawdę ważnego na przeszkodzie, albo to zwyczajny błąd w systemie. Najlepiej jak by to zgłosić do orange. Przyszedł by monter ocenił by czy rzeczywiście infrastruktura w twojej klacte jest gotowa i czy rzeczywiście zapomnieli wpisać twojej klatki do systemu. A jeżeli nie mogą cię podłączyć z innych ważniejszych przyczyn - domagał bym się odpowiedzi dlaczego.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dostępność światłowodu na całym osiedlu - tylko nie u mnie

Domagać się? Orange jest prywatną firmą. Nie musi się tłumaczyć z własnych decyzji biznesowych. Po prostu nie wszędzie się opłaca. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 245
  • 377
  • 1

Dostępność światłowodu na całym osiedlu - tylko nie u mnie

Czyli sugerujesz, że tutaj się nie opłaca? Kolega który ma problem wysłał zdjęcia i praktycznie wszystko jest już zrobione, dlatego nie rozumiem czemu orange nic tam dalej nie robi. I tak domagał bym się odpowiedzi od orange - DLACZEGO. Jak wspomniałem instalacja światłowdu w klatce jest już prawie gotowa. Dlatgeo też domagał bym się odpowiedzi dlaczego nie ma mnie na mapie z zasięgiem światłowodu. Ja wiem, że orange nie musi się tłumaczyć, ale tak  czy siak bym naciskał a jesli to nic nie da - próbował bym się dowiedzieć z innych źródeł np.: Od osoby zarządzającej blokiem itp.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 92
  • 120
  • 0

Dostępność światłowodu na całym osiedlu - tylko nie u mnie

Orange pan na fokwarku i jak ty zwykły obywatel śmiesz się odpowiedzi domagać.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 92
  • 120
  • 0

Dostępność światłowodu na całym osiedlu - tylko nie u mnie

Piotrek to podejrzewam, że jak by był OLT w twoim domu, to i tak by napisał żę to orange się nie opłaca, ale GENIALNY MAX, to już się opłacał, a na dobrą polityke informacyjną już nie starczyło

na pierdoły są pieniądze, bo jakaś Żaneta se stwierdziła że pewnie pomoże im to być "innowacyjnymi "


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 245
  • 377
  • 1

Dostępność światłowodu na całym osiedlu - tylko nie u mnie

Otóż to, domagał bym, się. Jak zresztą teraz domagam się światłowodu na mojej wsi.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dostępność światłowodu na całym osiedlu - tylko nie u mnie

Orange nie jest już państwową firmą od wielu lat. Wszyscy hejtują tylko Orange - to jest śmieszne. Są ludzie w Polsce którzy nie mają żadnych usług internetowych, żadnych planów, a tu narzekania że nie ma Orange bo konkurencja się nie podoba. Potem będzie narzekanie że Orange jest za drogie bo kablówki mogą stosować promocje adresowe a Orange nie 🤷

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 245
  • 377
  • 1

Dostępność światłowodu na całym osiedlu - tylko nie u mnie

Zgadzam się. Leci duży hejt na orange a to jaka jedyna firma telekomunikacyjna w Polsce nagrywa np: filmiki na yt gdzie tłumaczą różne rzeczy, pokazują jak działa światłowód itd. Idąc dalej ma największy zasięg światłowodu niż inne firmy i stawia na jego rozrastanie się. Można by tak było jeszcze wymieniać...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 92
  • 120
  • 0

Dostępność światłowodu na całym osiedlu - tylko nie u mnie

Ale zobacz jakoś w netii i w upc, da się normalnie porozmawiać i dogadać, wieć co za problem ma orange żeby wprowadzić normalną komunikacje z osobami decyzyjnymi, ale nie bo przecież zwykły chłop nie ma prawa do takich osób pisać, bo to jest "ELITA" xD, co oni tam robią oprócz excela i telko

a wracając do mojego problemu na chwile

 

czy naprawdę sądzisz że skoro ciągną do adresu który jest na za moją chatą to jest okey, a do mojego domu się nie da, przecież taniej jest chyba wszystko od razu zrobić, a nie tak po kawałku, 

uczciwe wdg ciebie jest to że orange wzięło mój adres do inwestycji własnej, po czym się z niej wycofali, przez co mój dom nie znalazł się w POPC III i POPC IV, jakieś chociaż przepraszam by się przydało

firma prywatna, ale odpowiadająca przed sądem, ciekawe co na to prawnik powie


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 92
  • 120
  • 0

Dostępność światłowodu na całym osiedlu - tylko nie u mnie

hejt leci z powodu słabej komunikacji na linii klient-osoba decyzyjna, ja tylko chce odpowiedź uzyskać "dlaczego"