Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dlaczego sąsiedzi mogą mieć światłowód a ja nie?


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Dlaczego sąsiedzi mogą mieć światłowód a ja nie?

A co to za firma podwykonawcza robi tam dla Orange ?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 27
  • 0

Dlaczego sąsiedzi mogą mieć światłowód a ja nie?

Z tego co wiem to Teltech. Natomiast Pan od przekopania jest z niewielkiej formy podwykonawczej.

 

Zadzwoniłem do niego z samego rana, powiedział, że jedzie do mnie więc jest nadzieja 😉


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 27
  • 0

Dlaczego sąsiedzi mogą mieć światłowód a ja nie?

Firmy podwykonawczej oczywiście 😛


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Dlaczego sąsiedzi mogą mieć światłowód a ja nie?


@robertcwiek686napisał(-a)

Z tego co wiem to Teltech. Natomiast Pan od przekopania jest z niewielkiej formy podwykonawczej.

 

Zadzwoniłem do niego z samego rana, powiedział, że jedzie do mnie więc jest nadzieja 😉


Może wreszcie dojedzie 🙂


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 27
  • 0

Dlaczego sąsiedzi mogą mieć światłowód a ja nie?

Był, przekopał, kabel mam zaraz za oknem. Teraz czekam już tylko na wizytę technika 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

Dlaczego sąsiedzi mogą mieć światłowód a ja nie?

@robertcwiek686 Ciekawe jak zakopał ten kabel i w sumie jaki? Ile zapasu zostawił i jak przewiduje wprowadzenie do domu i montaż gniazda FTTH? Pamiętaj, że to ważne, abyś miał konkretne przemyślenia i ustalenia na ten temat przed instalacją


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 27
  • 0

Dlaczego sąsiedzi mogą mieć światłowód a ja nie?

Zakopał na ok. 40 cm, kabel pomarańczowy, izolacja bardzo sztywna (nie wiem czy to wiele mówi, ale więcej nie jestem w stanie napisać nt. tego kabla bo obecnie jestem poza domem). Doprowadził go  tam gdzie mu wskazałem, teraz technik tylko ma się przebić przez ścianę i zamontować gniazdko. Gniazdko będzie w środkowej części domu, liczę, że dzięki temu uda się mieć stabilne wi-fi w całym mieszkaniu.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

Dlaczego sąsiedzi mogą mieć światłowód a ja nie?

@robertcwiek686 Dla nauki mógłbyś zamieścić fotkę kabla i oznaczenia? Jestem ciekaw czy tak na 100% nadaje się bezpośrednio do ziemi? Powiem dlaczego pytam. Pomarańczowe i różowe są mikrorurki. Jest różnica między wprowadzaniem kabla podziemnego i kabla z mikrorurki. Ja zaś lubię wiedzieć jakie są tendencje instalatorów. I czy poprawnie wykonują swoje zadania.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Dlaczego sąsiedzi mogą mieć światłowód a ja nie?

@agat13  chyba Jestes zboczony zawodowo 😋
proponuje jechac na miejsce instalacji


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

Dlaczego sąsiedzi mogą mieć światłowód a ja nie?

@PARANOJA Przez grzeczność nie zaprzeczę. Tak mam. Albo robię na 100% zgodnie z normą, albo wcale. Nienawidzę fuszerki i swoich klientów ostrzegam i edukuję czego mają wymagać. Dla własnego dobra...i słuchają 😀

Pojechalbym bo i ja się uczę i nabieram praktyki i wprawy