Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dlaczego firma Orange nie widzi możliwości podłączenia u mnie usługi?

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 10
  • 0

Dlaczego firma Orange nie widzi możliwości podłączenia u mnie usługi?

Witam. Ostatnio rozmawiałem z konkurencją która rozprowadzała światłowód po słupach oświetleniowych. Pytam o możliwość podłączenia w końcu mam studzienkę Orange pod domem , dowiedziałem się że po „mojej „ stronie będą rozprowadzać studzienkami Orange własny światłowód i można nawiązać Współpracę . Po czym pada pytanie „ Dlaczego nie chce światłowodu Orange skoro biegnie w studzience pod domem ?” I tutaj moje pytanie „Dlaczego firma Orange nie widzi możliwości podłączenia usługi ? 

 

________________
* Doprecyzowałem temat wątku + przeniosłem z działu Internet domowy – moderator Michał

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13002
  • 53414
  • 620

Dlaczego firma Orange nie widzi możliwości podłączenia u mnie usługi?

@Apollo  z prostego powodu. Nie ma infrastruktury ( czytaj : punktów dostępowych do światłowodu) co lokalny dostawca może mieć, wykorzystując tylko kanalizację Orange

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13002
  • 53414
  • 620

Dlaczego firma Orange nie widzi możliwości podłączenia u mnie usługi?

@Apollo  z prostego powodu. Nie ma infrastruktury ( czytaj : punktów dostępowych do światłowodu) co lokalny dostawca może mieć, wykorzystując tylko kanalizację Orange

 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2516
  • 9025
  • 45

Dlaczego firma Orange nie widzi możliwości podłączenia u mnie usługi?

@Apollo Nie rozumiem. Jest kanalizacja Orange i co nie możesz zamówić światłowodu bo go tam jeszcze nie ma? Jak inna firma robi po słupach z drugiej strony ulicy to zapomnij że wejdą w kanalizację Orange po drugiej stronie. 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 10
  • 0

Dlaczego firma Orange nie widzi możliwości podłączenia u mnie usługi?

Ktoś wyżej już odpowiedział , bardzo logicznie . Co nie znaczy iż odpowiedź jest satysfakcjonująca . 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 10
  • 0

Dlaczego firma Orange nie widzi możliwości podłączenia u mnie usługi?

Bardzo logiczne i mało pocieszające , dzięki 🙂