Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czas oczekiwania po wkpowaniu światłowodów.

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

Czas oczekiwania po wkpowaniu światłowodów.

Witam.

Moim pytaniem jest ile tak mniej/więcej trzeba czekać na informację o możliwości podłączenia się do światłowodu? Trzeba czekać jak skończą infrastrukturę/obszar? Światłowody położyli jakoś we wtorek zeszłego tygodnia. Kabel mam podciągnięty pod sam murek na posesji. Widziałem też, że dzisiaj wykonywywali jakąś pracę przy skrzynce. Próbowałem się też połączyć telefonicznie ale bocik był bardzo zawzięty i nieustępliwy. Ktoś przerabiał coś podobnego?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52608
  • 601

Czas oczekiwania po wkpowaniu światłowodów.

@Rosiu_uSprawdź tu: https://www.hurt-orange.pl/operatorzy-krajowi/projekty-inwestycyjne/popc-nabor-i-i-ii/?_ga=2.1607633... czy Twój adres jest w bazie tych do uruchomienia w ciągu miesiąca i śledź na bieżąco ta stronę. Tu zamieszczane są adresy które są zakończone inwestycyjne, a mają jeszcze miesiąc do ofertowania przez Beneficjenta Orange. Dopiero po miesiącu możesz się zgłaszać do Operatora o instalacje usługi

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Czas oczekiwania po wkpowaniu światłowodów.

@Rosiu_u  powiedz bocikowi Maxowi że chcesz dokonać zakupu usług to zostaniesz przełączony do konsultanta i wtedy się podpytaj.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52608
  • 601

Czas oczekiwania po wkpowaniu światłowodów.

@Rosiu_uSprawdź tu: https://www.hurt-orange.pl/operatorzy-krajowi/projekty-inwestycyjne/popc-nabor-i-i-ii/?_ga=2.1607633... czy Twój adres jest w bazie tych do uruchomienia w ciągu miesiąca i śledź na bieżąco ta stronę. Tu zamieszczane są adresy które są zakończone inwestycyjne, a mają jeszcze miesiąc do ofertowania przez Beneficjenta Orange. Dopiero po miesiącu możesz się zgłaszać do Operatora o instalacje usługi


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

Czas oczekiwania po wkpowaniu światłowodów.

Po sposobie podpowiedzianym przez @slav72 dodzwoniłem się. Na chwilę obecną mój adres nie jest na ostatniej liście z 1.04 ale zostałem powiadomiony, że powinien się pojawić w najbliższych listach. Dopiero potem od daty wystawienia powinno to trwać około miesiąca tak jak pisałeś. Następnie tylko się zgłosić i dalej jak po maśle.

Dziękuję panowie, że udało się mi to w jedno popołudnie załatwić z waszą pomocą 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52608
  • 601

Czas oczekiwania po wkpowaniu światłowodów.

@Rosiu_uTak więc net po FTTH tuż tuż...szczęściarz 🙂


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Czas oczekiwania po wkpowaniu światłowodów.

@Rosiu_u  cieszymy się że udało Ci się czegoś dowiedzieć, w razie innych pytań lub problemów pamiętaj że jesteśmy i będziemy próbowali pomóc 🙂. Wpadaj częściej na forum NO 🙂.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Czas oczekiwania po wkpowaniu światłowodów.

@agat13 ja przestudiowałem listę ale mojego adresu jak nie było tak nie ma...

a 100m ode mnie jest OPP0253 a mimo to jest nadal jakiś problem aby mnie podpiąć...

tym bardziej, że na mojej ulicy jeden dom jest uwzględniony do podłączenia i mało tego - są studnie telekomunikacyjne !

ale nawiązałem kontakt z jednym z lokalnych ISP i być może na dniach coś się ruszy 😄


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Czas oczekiwania po wkpowaniu światłowodów.

@pablus  to życzę powodzenia, może i Tobie w końcu uda się uzyskać upragnione światełko🙂