Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Cyfryzacja linii


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Cyfryzacja linii

Witam,
Dzwonił dzisiaj konsultant w sprawie cyfryzacji lini telefonicznej czyli że rezygnują z utrzymywania linii kablowej bo się nie opłaca w ramach czego przybędzie technik z telefonem bezprzewodowym za darmo. Ktoś mógłby mi to dokładniej wytłumaczyć ?
7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

Cyfryzacja linii

@ArekBaran Jakiś oszust .


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Cyfryzacja linii

Czyli jak zawdzoni jutro to powiedzieć mu żeby się żeby się gonił ?
Anonim

Nie dotyczy

Cyfryzacja linii

@ArekBaran Tak ale zadzwon do BOK 510 100 100 i dowiedz sie czy cos wiedza w tej sprawie jak Cyfryzacja linii 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Cyfryzacja linii

Obecnie żaden operator nie sprzedaje masowo linii cyfrowych czyli ISDN. Podejrzewam, że to jakiś alternatywny operator chciał Cię namówić na przejść na ofertę tzw. dualną - będziesz miał telefon stacjonarny na karcie sim.

Coś podobnego jak Nowa Orange Strefa, ale jak chcesz zostać co masz i zostać w Orange, to nic nie podpisuj, nawet że ktoś był u Ciebie.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Cyfryzacja linii

Ok dzięki za informację. Podejrzewałem że to jakiś kit bo gość nawet nie wiedział że to ja jestem właścicielem usługi ( poprzednio była nim moja mama). Więc uważam temat za zakończony a gościa jutro w Oławie jak zadzwoni
Anonim

Nie dotyczy

Cyfryzacja linii

@ArekBaran  Sprawdź proszę, czy któryś z powyższych wpisów jest odpowiedzią na Twój temat. Jeżeli tak, oznacz go proszę jako rozwiązanie. Dzięki temu inni użytkownicy będą mogli szybko znaleźć interesującą ich odpowiedź.

Anonim

Nie dotyczy

Cyfryzacja linii

Oszust, pogoń "dziada" 🙂