Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

CyberTarcza Orange

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

CyberTarcza Orange

Link - zaloguj się do usług bezpieczeństwa jest widoczny, ale czy można się tam jakoś zalogować? Bo póki co, wszystkie informacje sprowadzają się do bieżącego sprawdzania IP pod kątem zagrożeń. Mam swoją teorię na temat działania i zapobiegania zagrożeniom. Gdy czytam o nasilających się atakach tylko w sieci Orange, to włos jeży się na głowie. Tylko jakoś cicho sza i mało kto się przyzna do ataku hakerskiego.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36153
  • 1366

CyberTarcza Orange

Ten mechanizm logowania nie chyba logowaniem dla klientów, a dla pracowników komórki CERT.
Druga opcja do wykupienie płatnych usług opisanych na stronie https://cert.orange.pl/uslugi

Zazwyczaj informacje dla Ciebie (jako klienta tylko Neostrady) powinny być widoczne od razu.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

16 ODPOW. 16
Anonim

Nie dotyczy
Anonim

Nie dotyczy

CyberTarcza Orange

Bez tytułu25.png

 

Może i coś takiego wyświetlić. Sugeruje, że nie jestem klientem neostrady.

 

Bez tytułu26.png

 

Bez tytułu27.png


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36153
  • 1366

CyberTarcza Orange

Być może cybertarcza jest wyłączona na Twojej usłudze. Można to zweryfikować na BOK.
Poza tym cybertarcza nie chroni przed włamaniami do wifi, a wykrywa ruch na konkretnych portach.
Anonim

Nie dotyczy

CyberTarcza Orange


Piotrekk85 napisał(-a):
Być może cybertarcza jest wyłączona na Twojej usłudze. Można to zweryfikować na BOK.
Poza tym cybertarcza nie chroni przed włamaniami do wifi, a wykrywa ruch na konkretnych portach.

@Piotrekk85, u kolegi może tak. Mnie wyświetla, tylko jak się zalogować, skoro mam neostradę i wyrzucza adres mail. Nie ma innej opcji, że trzeba najpierw zarejestrować. Czy modem i wejście w jego strukturę to nie urządzenie? To jak to z tym opisem jest?O cybertarczy.PNG


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36153
  • 1366

CyberTarcza Orange

Ten mechanizm logowania nie chyba logowaniem dla klientów, a dla pracowników komórki CERT.
Druga opcja do wykupienie płatnych usług opisanych na stronie https://cert.orange.pl/uslugi

Zazwyczaj informacje dla Ciebie (jako klienta tylko Neostrady) powinny być widoczne od razu.
Anonim

Nie dotyczy

CyberTarcza Orange

@Piotrekk85, no to tak jest i hula Emotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

CyberTarcza Orange

Dzisiaj "przesiadłem się" na FunBoxa 2 i po konfiguracji, najpierw system zapytał mnie, jakiej sieci użyć. Następnie sprawdziłem cybertarczę i pierwszy raz mi się pokazał długaśny IP. Tak musi być w dwójce?

ORANGE FunBox.PNGCyberTarcza.PNGDSL.PNG


Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

CyberTarcza Orange

Dla zainteresowanych, w cybertarczy pojawiła sie mapa zagrożeń - cert.orange.pl/mapa


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

CyberTarcza Orange

https://cert.orange.pl/haveibeenpwned - dorzucam jeszcze bardzo ciekawą stronkę, gdzie można sprawdzić, czy hasło zostało wykradzione. Powiem szczerze, niektórych platform się nie spodziewałem.