Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Co to za nadajnik ?

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 185
  • 154
  • 0

Co to za nadajnik ?


Wiktor napisał(-a):

W jaki sposób zamierzaliście umieścić te obrazki? Przez przycisk 'Zdjęcia'? Czy jakoś inaczej?

 


Oczywiście, że inaczej 🙂 Dla mnie silnik tego forum jest kompletnie niezrozumiały, działa inaczej niż większość dziś istniejących (nie ma tagów [img]) i czasami muszę się nieźle natrudzić, żeby wszystko wyglądało jak chcę. Klikam na stronie wyników pomiaru (np. http://www.speedtest.net/my-result/a/3396223512 ) przycisk "Link" i kopiuję całą treść okienka, wklejam tutaj w opcji HTML i idzie.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2839
  • 7139
  • 186

Co to za nadajnik ?

@Piotrekk85 a pomożesz rozgryźć lokalizację BTSa o ecid 58455564. Z tym łączy się znowu mój telefon, ale jest spoko, na btsearch go jednak nie ma 😞

 

edit: skorzystałem z Twojego poradnika dzielenia i wyszła mi wieża ciśnień nieopodal, tak więc sprawy nie ma 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32338
  • 36311
  • 1367

Co to za nadajnik ?

Kraków, Malopolskie
Prokocim - stacja towarowa - wieża ciśnień

Oj już widzę, że sobie poradziłeś.

 

PS. @Mat chciałeś przykład rozbieżności między "real" a bts serach. To jest 🙂 


Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Co to za nadajnik ?

Sprawdzę jak bedę w pracy:)

Anonim

Nie dotyczy

Co to za nadajnik ?


Piotrekk85 napisał(-a):

Kraków, Malopolskie
Prokocim - stacja towarowa - wieża ciśnień

Oj już widzę, że sobie poradziłeś.

 

PS. @Mat chciałeś przykład rozbieżności między "real" a bts serach. To jest 🙂 


Bardzo dobrze mi znane miejsce do "obniżania ciśnienia"Emotikon: Mrugający , po wyjeździe lokomotywą z lokomotywowni.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 185
  • 154
  • 0

Co to za nadajnik ?

Lokalizację LTE na nowych częstotliwościach jest łatwo rozpoznać, jeśli na danej stacji było już wcześniej L1800. Nowe częstotliwości mają inne wartości CID na końcu - początek jest identyczny. Niestety nie ma regularności jaka końcówka to jaka częstotliwość, np. w Play to jest łatwiejsze bo np. L800 ma 12/22/32/etc. a L2600 to 13/23/33/etc.

 

Jeszcze jedno ułatwienie. Pierwsza cyfra CID-u będzie nam określała czyja to jest stacja - Orange czy T-Mobile. 1 to T-Mobile, a 2 to Orange 😉