Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ciągłe odmowy w kwestii podłączenia światłowodu. Pomocy!

ROZWIĄZANE

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13370
  • 54808
  • 647

Ciągłe odmowy w kwestii podłączenia światłowodu. Pomocy!

@Tomiii  nie jestem pesymistą, bo czy inaczej bym pomagał w czasem beznadziejnych tematach ??

Patrzę realnie, że jakby na markerze był opis adresu użytkownika, to już dawno w ramach projektu łącze byłoby czynne. Kasy za pół roboty wykonawca nie dostanie...a i operatorowi pilno założyć usługę jak warunki są...kasa....


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 157
  • 593
  • 2

Ciągłe odmowy w kwestii podłączenia światłowodu. Pomocy!

@agat13 

Pewnie masz rację,ale to forum pokazuje,że nie wszystko jest tak jak być powinno bo ktoś gdzieś popełnił jakiś błąd czy to w papierach,czy podczas montażu a odkręcenie tego jest trudne.

U wielu forumowiczów tak było,ba w moim regionie całe wioski stoją (a przynajmniej stały) z niewyjaśnionych powodów chociaż prace zostały wykonane.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2593
  • 9345
  • 46

Ciągłe odmowy w kwestii podłączenia światłowodu. Pomocy!

@Tomiii Odnoszę się do tego co wiem i co widać. Zapasy kabli nie pozostawia się na "jakimś" dowolnym slupie tylko najbliższym do klienta. Monter jak przyjedzie podłączać musi mieć wszystko przygotowane bo on nie ma czasu ani sprzętu żeby bawić się w przeciąganie kabli po slupach czy w kanalizacji. A to że gdzieś jakąś wioskę robili i nie zrobili to odrębny temat. Przyczyn mogło być mnóstwo od prawnych, technicznych po finansowe. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 58
  • 0

Ciągłe odmowy w kwestii podłączenia światłowodu. Pomocy!

Ja tylko od siebie dodam,że to zdjęcie jest właśnie z tego słupa z którego został podłączony mój sąsiad i ja mam go najbliżej domu. 😅🫣


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13370
  • 54808
  • 647

Ciągłe odmowy w kwestii podłączenia światłowodu. Pomocy!

@Natka_1990  Masz dwa stelaże zapasu. Odnosisz się tylko do dolnego 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 58
  • 0

Ciągłe odmowy w kwestii podłączenia światłowodu. Pomocy!

Na pewno masz rację. Ja się tylko odniosłam co do słupa a te kable to i tak czarna magia dla mnie 😉


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13370
  • 54808
  • 647

Ciągłe odmowy w kwestii podłączenia światłowodu. Pomocy!

@Natka_1990  nie przejmuj się. Od tego jesteśmy, aby wytłumaczyć...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 157
  • 593
  • 2

Ciągłe odmowy w kwestii podłączenia światłowodu. Pomocy!

@marder 

To wszystko to jednak teoria,która nie zawsze ma zastosowanie w życiu.

Gdyby było inaczej to tego typu forum nie miało by racji bytu😉


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2593
  • 9345
  • 46

Ciągłe odmowy w kwestii podłączenia światłowodu. Pomocy!

@Tomiii to nie jest teoria tylko praktyka jak się buduje sieć FTTH. Razem z @agat13 nie piszemy żeby kogoś pogrążyć tylko przedstawiamy jak to wygląda w konkretnym przypadku. Są sytuacje pozytywne ale i są takie że nie mogę napisać wszystko ok za tydzień masz neta jak widzę że nawet sieci dosyłowej nie ma a wiem z czym to się wiąże i ile to trwa. 

@Natka_1990 OPP jest na słupie przed szkołą o czym Ci pisałem a twój dom i sąsiada leży dalej i tam w pasie zieleni jest drugi słup. Ten słup musisz sfotografować i nam pokazać wtedy bedziemy wiedzieć jak to wygląda. Reasumując: idz za kablem który biegnie od sąsiada do słupa po drugiej stronie ulicy.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 58
  • 0

Ciągłe odmowy w kwestii podłączenia światłowodu. Pomocy!

Powtórzę raz jeszcze. To zdjęcie to jest właśnie ten słup! Ten po którym idzie światłowód do sąsiada obok. Ja go mam na wprost domu. Ten koło szkoły stoi bardziej z  boku. Zdjęcia tamtego kolo szkoly nie robiłam.