Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ciągłe odmowy w kwestii podłączenia światłowodu. Pomocy!

ROZWIĄZANE

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2593
  • 9343
  • 46

Ciągłe odmowy w kwestii podłączenia światłowodu. Pomocy!

Wszystko się zgadza. Już to obejrzałem dokładnie na google maps. 

 

@Natka_1990 Zadzwoń do TP Teltech. Oni robili całą sieć jakeś 10 lat temu w lubuskiem. Jest duże prawdopodobieństwo że tą sieć teraz utrzymują dla Orange.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 157
  • 593
  • 2

Ciągłe odmowy w kwestii podłączenia światłowodu. Pomocy!

@marder 

Może na google maps widzisz jak to przebiega,ale ze zdjęć nie widać nawet kabli energetycznych by biegły do domów.

Odnoszę wrażenie,że Ty cały czas piszesz o słupie (obrazując) tym z otworami bo tam faktycznie widać światłowód.

Na drugim słupie w pasie zieleni,czyli autorki nie widać by światłowód biegł do sąsiada.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2593
  • 9343
  • 46

Ciągłe odmowy w kwestii podłączenia światłowodu. Pomocy!

@Tomiii Musisz uwierzyć koleżance @Natka_1990 na słowo 😄 Nie widać bo zdjęcie jest pod takim kątem zrobione i w niskiej rozdzielczości. Poza tym na zdjęciu z opisem o czym już Ci pisałem widać kable jak na dłoni.    


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 58
  • 0

Ciągłe odmowy w kwestii podłączenia światłowodu. Pomocy!

1000007534.jpg

 Proszę.Nie mam powodu by kłamać. Te kable zostały niedawno spięte razem bo wymieniali ten słup energetyczny na nowy i zerwali kable telekomunikacyjne.

Ja chce tylko równego dostępu do "cywilizacji" tj. światłowodu.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 157
  • 593
  • 2

Ciągłe odmowy w kwestii podłączenia światłowodu. Pomocy!

@marder 

Tak,widać kable które biegną od słupa do słupa,ale nie widać kabli od słupa w pasie zieleni do domów.

@Natka_1990 

Trochę namieszane jest w temacie.

Pokazujesz inny słup w tym momencie

Czyli światłowód biegnie z tego słupa z otworami bezpośrednio do sąsiada czy najpierw do tego w pasie zieleni i od tego w pasie zieleni do sąsiada?

 

 


Screenshot_20240602_120641_Kiwi Browser.jpgScreenshot_20240602_120654_Kiwi Browser.jpg


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 58
  • 0

Ciągłe odmowy w kwestii podłączenia światłowodu. Pomocy!

1000007538.jpg

 Proszę. To niebieskie kółko to jest zaznaczony ten słup. Mój dom jest ten z czerwonym dachem.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 157
  • 593
  • 2

Ciągłe odmowy w kwestii podłączenia światłowodu. Pomocy!

@Natka_1990 

I wszystko jasne.

Nie wiem jak @marder  mógł widzieć te kable😉

Powtórzę to co napisałem wcześniej-splitter na tym słupie jest prawdopodobnie w pełni zapełniony.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2593
  • 9343
  • 46

Ciągłe odmowy w kwestii podłączenia światłowodu. Pomocy!


@Tomiiinapisał(-a)

@marder 

Tak,widać kable które biegną od słupa do słupa,ale nie widać kabli od słupa w pasie zieleni do domów.

@Natka_1990 

Trochę namieszane jest w temacie.

Pokazujesz inny słup w tym momencie

Czyli światłowód biegnie z tego słupa z otworami bezpośrednio do sąsiada czy najpierw do tego w pasie zieleni i od tego w pasie zieleni do sąsiada?

 

 


Screenshot_20240602_120641_Kiwi Browser.jpg


@Tomiii Wszystko jest dobrze. To Ty mieszasz 🙂 To są dwa różne ujęcia z różnych stron. Koleżanka mieszka przy słupie z lewej strony a nie prawej jak zaznaczyłeś błędnie na powyższym zdjęciu.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 58
  • 0

Ciągłe odmowy w kwestii podłączenia światłowodu. Pomocy!

Jest dokładnie tak jak @marder  mówi.

@Tomiii  @Nie mieszkam tam gdzie niebieskie koło tylko tu z lewej przy słupie elektrycznym.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 157
  • 593
  • 2

Ciągłe odmowy w kwestii podłączenia światłowodu. Pomocy!

@marder 

Bzdury piszesz.

Pisałeś,że widzisz kable chociaż nie miałeś prawa ich widzieć.

I jeszcze wmawiałeś,że na tym miniaturowym zdjęciu wszystko jest widoczne-(powtarzałeś,parzt zdjęcie z opisem)

Tymczasem autorka wrzuciała nowe zdjęcie z innego ujęcia,ale co ważne słupa bez otworów.

@Natka_1990 

Teraz to już w ogóle się zakręciłem🤣

Chcesz mi powiedzieć,że Twój słup to ten z opisem "moje kable i światłowód sąsiada"?