Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ciągłe odmowy w kwestii podłączenia światłowodu. Pomocy!

ROZWIĄZANE

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2592
  • 9343
  • 46

Ciągłe odmowy w kwestii podłączenia światłowodu. Pomocy!

@Tomiii  Jak byś przy tym latami robił to byś potrafił ocenić sytuację nawet ze zdjęcia i mapy. Ale nie robisz dlatego nie dziwię się że się pogubiłeś. Na zdjęciu z opisem widać wyraźnie kable odchodzące od słupa nad ulicą. To na drugim słupie też muszą być. Cudów nie ma w tym fachu. A to czy splitter jest zajęty czy nie może ocenić tylko monter na miejscu lub posiłkując się bazą danych o ile są w niej aktualne informacje.  


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 157
  • 593
  • 2

Ciągłe odmowy w kwestii podłączenia światłowodu. Pomocy!

@marder 

Przestań kolego,bo kilka stron wcześniej sam żeś się pogubił🤣

Teraz otrzymałeś adres i nagle wszystko wiesz,tyle że nie jest to zgodne ze zdjęciami i tym co było tu pisane.

A to,że kable idą od słupa do słupa nie musi oznaczać,że idą do sąsiada akurat tą drogą i to nie cud tylko fakt.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 58
  • 0

Ciągłe odmowy w kwestii podłączenia światłowodu. Pomocy!

Nom. Zakręciłeś się troszkę ale nic się nie stało. Chcesz mi pomóc. Doceniam 😃😉

Dzieki 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 157
  • 593
  • 2

Ciągłe odmowy w kwestii podłączenia światłowodu. Pomocy!

Nie sposób się pogubić jeśli nie zna się adresu lub chociażby nie ma opisu tego o czym się dyskutuje...

Teraz już wiem,że obok domu masz słup,ale nie ze światłowodem bo ten znajduje się po drugiej stronie ulicy w głębi.

Moja rada ze sprawdzeniem etykiet jest nadal aktualna.

Nie licz na to,że ktoś z forum Ci załatwi podłączenie jeśli sama się za to nie weźmiesz👍


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 58
  • 0

Ciągłe odmowy w kwestii podłączenia światłowodu. Pomocy!

Wiem, wiem. Napisalam tu na forum bo chciałam tylko prosić o radę bo sama ciągle się odbijam z jednej strony do drugiej. Jeśli nadal nic nie wskóram to niestety będę musiała szukać innej opcji jeśli chodzi o internet. Walczę już ok 4 lata i powoli tracę nadzieję, że coś się zmieni w dobrym kierunku. 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2592
  • 9343
  • 46

Ciągłe odmowy w kwestii podłączenia światłowodu. Pomocy!

@Tomiii to trzeba było zapytać o adres. Od tego się zaczyna. Mając zdjęcia, mapy google i portale geodezyjne wszystko można przeanalizować. Najlepiej jest zrobić wizję lokalną w terenie ale od tego są już technicy Orange.   


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 157
  • 593
  • 2

Ciągłe odmowy w kwestii podłączenia światłowodu. Pomocy!

@Natka_1990 

Ja w dwóch lokalizacjach załatwiłem montaż światłowodu.

W pierwszej było beznadziejnie bo orange nie widziało w ogóle takiego adresu bo ktoś namieszał a poza tym była to inwestycja oddana 3 lata wstecz a w drugiej pomineli mój adres wpisując inny i w sumie też mieli bałagan w papierach.

Tak naprawdę dzięki temu forum i forumowiczom  zrozumiałem co jest czym i zadziałałem.

Teraz w jednej lokalizacji światłowód już działa a w drugiej jest w trakcie realizacji.

Zrób to czego nikt za Ciebie nie zrobi,czyli rozeznanie o którym pisałem wcześniej.

Jeśli dasz wystarczające dowody orange to myślę,że Cię podłączą.

I tak jak pisałem wcześniej-nie bez powodu są wyciągnięte wszystkie kable ze splittera-czyżby były one zarezerwowane dla danego adresu?🤔

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 58
  • 0

Ciągłe odmowy w kwestii podłączenia światłowodu. Pomocy!

Sprawdziłam wszystkie te karteczki jak doradzileś. Nie ma tam niestety numerów domów tylko nr skrzynek. Są skrzynki 3,4 i 5. I na każdym pojedynczym kablu są tylko nr. 3 albo 4 albo 5 i tak w kółko. Także tym nic nie wskóram.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2592
  • 9343
  • 46

Ciągłe odmowy w kwestii podłączenia światłowodu. Pomocy!

@Natka_1990 Pisz, dzwoń do TP Teltech oraz do Orange do Skierniewic. Nic tu nie wymyślimy.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 194
  • 650
  • 0

Ciągłe odmowy w kwestii podłączenia światłowodu. Pomocy!

Nie czytałem całości. Dorejonizowanie było przerabiane?