Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak polaczenia karty sim z siecia operatora orange


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 7
  • 0

Brak polaczenia karty sim z siecia operatora orange

Orange free na kartę z sim z Orange . HTC One M9 x64. Od wczoraj nie mogę połączyć się z siecią operatora Orange . Nie ma żadnego połączenia z nadajnikiem Orange , telefon nie dzwoni nie ma żadnego połączenia, przekreslony trójkąt .W ustawieniach-połączenia wszystko zapisane jest prawidłowo apn i inne parametry są prawidłowe a pomimo tego nie łączy się z siecią. Telefon miał awarie wczoraj i został zainstalowany nowy system operacyjny-od producenta . Wszystko było ok, ale teraz nie łączy z niczym . Nie mam jak przełożyć karty do innego telefonu by sprawdzić czy działa. Jak to naprawić ?

11 ODPOW. 11

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Brak polaczenia karty sim z siecia operatora orange

Jak wejdziesz w Ustawienia, Sieć komórkowa, potem w Operatorów to znajduje Ci Orange? Czy innych też Ci wyszukuje?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Brak polaczenia karty sim z siecia operatora orange

Co to znaczy nowy system operacyjny na tym telefonie? Jak nie udała Ci się zmiana softu nieautoryzowana to ciężko pomóc.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

Brak polaczenia karty sim z siecia operatora orange

@Frugo, aby sprawdzić czy karta SIM jest sprawna, należy przełożyć kartę do innego telefonu i będzie wszystko jasne czy wina telefonu.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 7
  • 0

Brak polaczenia karty sim z siecia operatora orange


@Wojcieszkonapisał(-a)

Jak wejdziesz w Ustawienia, Sieć komórkowa, potem w Operatorów to znajduje Ci Orange? Czy innych też Ci wyszukuje?



W ustawieniach sieci-operatorzy sieci -wyszukać sieci : połączenie nie powiodło się, rozłącz połączenie komórkowe i połącz ponownie . Brak sieci .Tryb sieci 2G/3G . Wyszukać inne sieci :zadanie zakończone powodzeniem . Brak zmian . Nazwy APN bez zmian -prawidłowe ,ale nie zaznaczone -Orange internet ipv6 odznaczone, nawet gdy zaznaczę kółko po prawej to nie uznaje zmiany.

 

Połączenia -przekierowanie połączeń i ustawienia przekierowania połączeń,ustaw. dodatkowe , konta do obsługi połączeń- błąd w ustawieniach połączenia . Błąd sieci lub karty SIM.

 

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Brak polaczenia karty sim z siecia operatora orange

To już trzeba zrobić testy krzyżowe: przełożyć kartę sim do innego telefonu lub do tego włożyć inną kartę sim.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

Brak polaczenia karty sim z siecia operatora orange

@Frugo, co oczekujesz na forum ? Masz problem z telefonem lub oprogramowaniem. Karta sprawdzona na innym urządzeniu ?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

Brak polaczenia karty sim z siecia operatora orange

@Frugo, to do salonu wymień kartę SIM jak wina leży po stronie karty SIM.

 

Jaka taryfa/oferta ?? Masz konto na Mój Orange ??


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 7
  • 0

Brak polaczenia karty sim z siecia operatora orange

"Piotrekk85

Co to znaczy nowy system operacyjny na tym telefonie? Jak nie udała Ci się zmiana softu nieautoryzowana to ciężko pomóc."

 

Zainstalowałem system operacyjny tzn. przywróciłem poprzedni (ten który był przed awaria telefonu ) 

 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 7
  • 0

Brak polaczenia karty sim z siecia operatora orange

Ron

aby sprawdzić czy karta SIM jest sprawna, należy przełożyć kartę do innego telefonu i będzie wszystko jasne czy wina telefonu."

 

Karta przełożona z innego telefonu -iPhone5s -innego nie mam -nie działa nic ,bez zmian