Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak pełnej agregacji na masztach networks!


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 16
  • 0

Brak pełnej agregacji na masztach networks!

Konkretnie chodzi o Graniczną 2. LTE800 jest przeciążone, dlatego agregowałem zawsze 2600+2100+1800. Do tej pory było ok.  Co masz na myśli pisząc "do póki nie będzie rozwiązana sprawa z nadajnikami i problemami"? Jeśli chodzi o to że ktoś korzysta ze wzmacniacza, nikt z tym nic nie zrobi.... co do "przeciążenia" ludzie nagle się nie wyprowadzą, ani nie zrezygnują z internetu. Jeszcze miesiąc i będzie jeszcze milej, bo wrócą uczniowie z wakacji. Tak że jedynie "coś" może poradzić operator wg mnie, jak np wprowadzenie 5G, ale pozwoleń jak sam widziałeś nie ma.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Brak pełnej agregacji na masztach networks!

@Wit3k3 niestety operator sprawy zakłóceń nie rozwiązuje. Zleca to do UKE, a oni dopiero przeprowadzają pomiary oraz namierzają delikwenta ze wzmacniaczem. Może to trochę czasu potrwać, bo instytucje państwowe nie śpieszą się. Kiedyś był na NO temat podobny. Czas znalezienia źródła zakłócenia wyniósł około 3 miesięcy. Może u Ciebie będzie szybciej.

Co do 5G, to znowu u mnie Play pierwszy wystartował. Orange nadal brak nawet pozwoleń.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 16
  • 0

Brak pełnej agregacji na masztach networks!

Sytuacja zmienia się dynamicznie. Od rana agreguje 2600 (15Mhz) + 2100 (15Mhz). Czyli 1800 (10Mhz) zostało odcięte. Ciekawe co jest na rzeczy.