Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak możliwości podpięcia internetu na nowo nadany numer domu


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Brak możliwości podpięcia internetu na nowo nadany numer domu

Witam ja mam ten sam problem nie moge podpiac internetu na dom ,ktory ma nadany numer juz kilka lat. Moj sąsiad z lewej z prawej i z przodu wszyscy maja światłowód a ja nie moge mie. Co moge zrobić ?

W moim wypadku światlowod fizycznie jest o,5 metra za plotem i nie mozna sie do mnie podpiac.

 

___________

* Wpis wydzielony jako nowy temat - moderator Bartłomiej

3 ODPOW. 3

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12959
  • 53226
  • 617

Brak możliwości podpięcia internetu na nowo nadany numer domu

@hardoko  po prostu Twój adres  nie znalazł się w bazie adresów do realizacji. Zerknij na projekt POPC  i popytaj Zespół  o dorejonizowanie jeśli znajdziesz Swój adres w projekcie  unijnym. Jeśli nie, to pisz do operatora o to samo na adres w Skierniewicach 

Info POPC https://nasz.orange.pl/t5/Baza-wiedzy-Sie%C4%87-i-dost%C4%99pno%C5%9B%C4%87/POPC-pytania-i-odpowiedz...

Adres do korespondencji

Orange Polska S.A.

Jagiellońska 34,

96-100 Skierniewice.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2509
  • 9013
  • 45

Brak możliwości podpięcia internetu na nowo nadany numer domu

@hardoko W zasadzie sam sobie odpowiedziałeś. Twój dom jest zbyt młody 😄 Kiedy powstawała baza adresów dla POPC twojegi domu jeszcze nie było lub oficjalnie nie miał nadanego adresu. Teraz pozostaje Ci zrobić to co napisał kolega @agat13 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 20
  • 0

Brak możliwości podpięcia internetu na nowo nadany numer domu

Sprawdz tez np w bazie Swiatlowod Inwestycje. Oni maja np. baze w excelu do pobrania. I np. w naszej wsi po ostatniej inwestycji dzialki bez numera sa opisane numerami dzialek a nie numerami domow. Moze jest przypisanie w bazie ale pod numerem dzialki.