Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak internetu w telefonie i możliwości wykonywania połączeń


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Brak internetu w telefonie i możliwości wykonywania połączeń

@Citi2017 jest różnica między salonami. W firmowym łatwiej załatwić sprawy niż w partnerskim.

Anonim

Nie dotyczy

Brak internetu w telefonie i możliwości wykonywania połączeń

@Citi2017  Google Maps ci pokaże jaki to Salon 😁 obstawiam że partnerski, bo firmowy z marszu sim by wymienił za darmo, nie trzeba SMS, bo w systemie konsultant widzi jaka to wersja sim, ba nawet sim ci rozpoznał bez wglądu w system 🤣


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Brak internetu w telefonie i możliwości wykonywania połączeń

Tu też powinno dać się znaleźć informacje o salonie: https://salony.orange.pl/


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Brak internetu w telefonie i możliwości wykonywania połączeń


@Citi2017napisał(-a)

@ketrasaArtur  moja mam miała raz uszkodzą i jeszcze kartę sim bez LTE  i musiał płacić 25 zł nie bardzką chcą wymieniacz za darmo


Bo są nie uświadomieni @Citi2017 

Kiedy ja rozmawiałam o tym fakcie na czacie z konsultantem, był on zdziwiony, ponieważ wszyscy pracownicy salonów Orange powinni znać procedury dot. wymiany starych kart SIM.

Popełniłeś błąd 🤔 - wystarczyło skonsultować się poprzez czat, i poprosić doradcę o wysłanie SMS-a z potwierdzeniem wymiany. Mnie kiedyś również pracowniczka salonu firmowego chciała wcisnąć kit o opłacie 25 zł. ale ja się nie dałam nabrać na jakiekolwiek takie ble, ble,ble. Poszłam drugi raz do tej samej pani w salonie, pokazałam jej SMS-a, powiedziałam przy okazji parę słów i wyszłam z nową darmową kartą 🙂  😛

Miłego dnia ...🤗

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 33
  • 104
  • 0

Brak internetu w telefonie i możliwości wykonywania połączeń

Nie wiem co jest grane, ale dzisiaj już wszystko działa normalnie 😄


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Brak internetu w telefonie i możliwości wykonywania połączeń


@konradk_napisał(-a)

Nie wiem co jest grane, ale dzisiaj już wszystko działa normalnie 😄


No bo wczoraj był piątek do tego trzynastego, 🙄 a dziś czternasty 😃 ( żart to, aczkolwiek pechowy miałeś wczorajszy dzień @konradk_ ) Oby dalej wszystko działało jak obecnie 😁 tego Ci życzę ja. Miłego dnia 😁

 

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Brak internetu w telefonie i możliwości wykonywania połączeń

@konradk_Oby zawsze ci dobrze działało.
@wscieklaewka  Teraz to wiem wtedy bylem biały dla tego teraz uprzedzam innych co do salonów 😋


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Brak internetu w telefonie i możliwości wykonywania połączeń

Co do salonów firmowych, to możecie wierzyć 😐 nie zawsze jest tak kolorowo. Dlatego bardzo się cieszę, że Orange idzie w stronę samoobsługi, Obsługę przez Czat, forum itd.😏

Anonim

Nie dotyczy

Brak internetu w telefonie i możliwości wykonywania połączeń

Wymiana zdalna jest ok, salony niestety różnie do tematu podchodzą i klient jest zawsze tym słabym ogniwem, no chyba że biznesmen jest, to jest inaczej wtedy😉