Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Awaria VoLTE

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 181
  • 185
  • 0

Awaria VoLTE

No dobrze... ale to i tak wstyd....rozumiem awarie godzine dwie. pół nocy i cały dzień. ale dlaczego kilkanście?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Awaria VoLTE

Widocznie jest jakiś skomplikowany problem. I tak volte nie było dostępne dla wszystkich urządzeń, które to obsługują.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 132
  • 112
  • 6

Awaria VoLTE

Bylo dostepne dla wszystkich ktore to obsluguja.

VoLTE wciaz lezy. Dramat. Orange..


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 8
  • 0

Awaria VoLTE

U nikogo nie działa, a zgłoszone do konsultanta - dostaje odpowiedz że przecież już od dawna działa i że mam coś nie tak w telefonie...lub musi obsługiwać - a od awarii u mnie nie działa w S6 z andkiem7.0, tylko po wifi działa... Już ponad 3 tygodnie nie działa a konsultanci orange w błąd wprowadzają twierdząc że naprawiona jest awaria.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 330
  • 368
  • 6

Awaria VoLTE

Wygląda na to, że VoLTE ruszyło (sprawdzone na iPhonie SE, podobno na Androidzie również). Na razie nieśmiało (bez oficjalnego komunikatu), stoi, może się nie przewróci.Emotikon: Mrugający


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 509
  • 13

Awaria VoLTE

Hm... u mnie nie działa. Mało tego mój iPhone w trybie LTE w ogóle nie loguje się do sieci. I sądząc po zgłoszeniach na Downdetector, nie tylko ja mam problem. 

 

P.S. Pomarańczowy Twitter potwierdza awarię (kolejną!) sieci.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

Awaria VoLTE

Sieć się ponownie wykopyrtnęła tak jak wtedy kiedy były "problemy z zasilaniem". W obu przypadkach ten sam powód 😉


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 132
  • 112
  • 6

Awaria VoLTE

Oczywiscie ze sciemniaja. Zlozylem reklamacje i POTWIERDZILI ze usluga nie dziala. Tylko co z tego jak rozpatrzona pozytywnie a wciaz usluga nie dziala.

Dzis w iscie dzentelmenskim stylu okolo godziny 17:30 telefon utracil najpierw transmisje danych potem zasieg ZUPEŁNIE - nie dalo sie nawet zadzwonic na nr alarmowy. Po 5 minutach i 2 restartach wszystko wrocilo w tym VoLTE. !!!! Niestety minęło kilka godzin i ZNÓW NIE DZIAŁA(stan IMS w informacji o telefonie znów "nie zarejestrowano" i zrzuca do 3g kiedy rozpoczne polaczenie przy polaczeniu z LTE.

A jak u was?


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

Awaria VoLTE

U mnie na LG G6 raz jest, a raz nie ma. Walczą z tematem tam w Orange.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 330
  • 368
  • 6

Awaria VoLTE

Ręce opadają. Dobrze, że VoWiFi działa.

 

Zapewne długo jeszcze poczekamy na SMSy po WiFi.