Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Awaria ORANGE - konsultanci wprowadzają w błąd!


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 3
  • 0

Awaria ORANGE - konsultanci wprowadzają w błąd!

Od rana 23 września pojawia się coraz więcej sygnałów że Orange NIE DZIAŁA i dotyczy to internetu mobilnego jak i usług stacjonarnych. Niestety ja też stałem się jednym z odciętych od internetu i telewizji przez Orange.
Konsultanci twierdzą że to jest mój indywidualny problem który to mógł być spowodowany złym użytkowaniem a co za tym idzie mogę ponieść koszta reklamacji jednak nikt w Orange nie chce się przyznać do bezradności w pokonywaniu problemów technicznych jakie to coraz częściej "dopadają" sieć.
tu info o problemie https://downdetector.pl/status/orange/mapa

Czas chyba zmienić operatora.

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Awaria ORANGE - konsultanci wprowadzają w błąd!

@irekkażdy Doradca będzie Cię informował, że jeżeli usterka usług stacjonarnych okaże się występować po Twojej stronie to poniesiesz koszt wizyty technika.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 225
  • 108
  • 5

Awaria ORANGE - konsultanci wprowadzają w błąd!

@ireku mnie dziś też nic nie działało w całym mieście T-mobile orange TV, neostrada , mobilne po ok 5h się naprawiło.
PS DownDetector przekłamuje bo da się sztucznie wprowadzić że jest awaria w danym miejscu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Awaria ORANGE - konsultanci wprowadzają w błąd!

Na downdetector na mapie zawsze jest żółto bo po prostu Orange ma pod jedną marką najwięcej klientów różnych typów usług. Małe problemy były dziś z rana. Tu są lepsze tabele https://downdetector.pl/status/orange

Internet mobilny w Olsztynie działa.

Spróbuj ponownie uruchomić urządzenia z których korzystasz. Jeśli to nie pomaga, opisz dokładniej z czym problem.
Anonim

Nie dotyczy

Awaria ORANGE - konsultanci wprowadzają w błąd!

@irekteoretycznie, wg. podanej przez Ciebie strony jestem w samym sercu awarii, a nic mi na ten temat nie wiadomo.

Zrobiłem speed test i otrzymałem takie wyniki:

Ping ms
25
Pobieranie Mbps
47.64
 Przesyłanie Mbps
7.97
 
Jak się uprzeć, to mam spadek downloadu o 0.5Mb/s od najniższej zwykle obserwowanej wartości ale winna temu może równie dobrze być pora wieczorowa.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 3
  • 0

Awaria ORANGE - konsultanci wprowadzają w błąd!

Restart urządzeń nic nie dał. Brak sygnału internetu DSL a co za tym idzie brak też telewizji.
Informacja od znajomych użytkowników Orange w Białymstoku taka sama  - nic nie działa. 
Przykre że nikt nie potrafi się przyznać do awarii tylko ściemnianie. 
Brak szacunku do klienta zawsze się mści. 
Czekam na naprawę, 
Szacowany czas naprawy 26-09 godz 23:30 taki SMS otrzymałem 😞 

Anonim

Nie dotyczy

Awaria ORANGE - konsultanci wprowadzają w błąd!

@irek23:30? To raczej oznacza, że faktycznie jest uszkodzenie gdzieś na centrali i nad nim pracują. Gdyby podejrzewano uszkodzenie u Ciebie w domu to przewidywana godzina zakończenia awarii byłaby ustalona na taką, żeby technik mógł spokojnie przyjść lub zadzwonić i potwierdzić działanie usług.