Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Alert RCB

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Alert RCB

To co było w Centrum mnie ominęło 😉

Chyba fart mam bo posesji ulewa nie zalała )

Anonim

Nie dotyczy

Alert RCB

@Anonim , z moich wieloletnich obserwacji mogę dodać, że przyciąganie zjawisk jest dużo większe w pobliżu cieków wodnych, ujść kilku rzek czy zbiorników wodnych. Ale na przestrzeni tych lat obserwacji, obecny obraz już nie jest taki klarowny. Człowiek knoci przyrodę na potęgę i aż dziw, że taka krótkowzroczność panuje. To już nie starożytny Nil, czy Amazonia, tylko technika, beton, rabunek na potęgę i mielenie ozorem ble, ble sprawi, że kiedyś nasi potomni zapłacą wysoką cenę za ślepotę oraz ludzką głupotę. Może pokutuje powiedzenie, że po nas choćby potop Emotikon: Język Jak wygląda Śląsk, to sam wiesz.

Anonim

Nie dotyczy

Alert RCB

@Anonim  Śląsk jako całość wygląda dobrze, ale Bytom jest zaniedbany i szkody górnicze dodatkowo go dewastują, dobrze że mieszkam spory kawałek od Bytomia, bo mógł by mi się domek zapaść, wyrobiska górnicze są niestety kiepsko zabezpieczone, te stare szczególnie.

Dewastacja przyrody globalna jest agresywna, stąd te anomalie pogody, za jakiś czas to może do katastrofy globalnej doprowadzić, ale następujące pokolenia uważają że to odległa przyszłość, kiedyś jednak będzie już kres i wtedy przyroda się zemści.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Alert RCB

Jastrzębie-Zdrój, dostaję alerty od wczoraj, ale nic na horyzoncie nie widać... WODY!!! Emotikon: Smutny Nie widziałem tak suchego wiosny/lata. 

Anonim

Nie dotyczy

Alert RCB

Ja też dzisiaj otrzymałem sms-a. Ale @Anonim , nie zgodzę się, że młodsze od nas pokolenia mają gdzieś skutki globalnej katastrofy. To stare pokolenia, przyzwyczajone są do tego, co jest i nie widzę lobbowania na szeroką skalę. A to co mówią i zarazem przeczą temu czynami, to czysta hipokryzja. Młodzież i wolontariusze sprzątają, a reszta robi po swojemu. Tylko nieliczni prą do drastycznych zmian, lecz opór jest głęboko osadzony w "tradycji".