Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Agregacja problem Sokołów Podlaski


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Agregacja problem Sokołów Podlaski

@jaryn a wiesz ze autor postu ma Orange i ma problem z agregacją 2 pasm przez jakiś czas działało a potem nagle przestało. Autor szuka wyjaśnienia dlaczego tak się dzieje i jak można to naprawić. Nawet wymienił na nową antenę. A ty nagle wyskakujesz z inną siecią -Tm i w dodatku w zupełnie innej lokalizacji niż autor. No chyba ze tb chodziło żeby się pochwalić


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 407
  • 1046
  • 7

Agregacja problem Sokołów Podlaski


@Emill1napisał(-a)

@jaryn a wiesz ze autor postu ma Orange i ma problem z agregacją 2 pasm przez jakiś czas działało a potem nagle przestało. Autor szuka wyjaśnienia dlaczego tak się dzieje i jak można to naprawić. Nawet wymienił na nową antenę. A ty nagle wyskakujesz z inną siecią -Tm i w dodatku w zupełnie innej lokalizacji niż autor. No chyba ze tb chodziło żeby się pochwalić


@Emill1 autor postu chyba mieszka w Polsce i korzysta z LTE od tego samego dostawcy, także ja nie wyskakuje z inną siecią.  Napisałem jak u mnie działa, a czy to można zaliczyć do chwalenia się? Jakieś dziwne odczucia ma @Emill1


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Agregacja problem Sokołów Podlaski

@jaryn W Polsce no mieszka ale miejscowość miejscowości nie równa w każdej lokalizacji może być różnie. Autor ma kartę w sieci Orange a ty wyskakujesz z testem w sieci Tmobile miało by to coś wnoszące gdybyś jeszcze mieszkał w tej samej lokalizacji ale mieszkasz zupełnie gdzie indziej i masz inne warunki. Autor pisał ze używając tej samej anteny w zupełnie innym miejscu agregacja tych pasm działa . Nawet gdy przesunął antene na inny bts też agregacja sie zapina . Ma problem konkretnie z tym nadajnikiem i agregacją na tych pasmach. A to, że masz Mikrotika to bez znaczenia. No i super, że ci działa a autorowi działało z prędkością 150-180 Mb/s i chce, żeby znowu mieć takie prędkości a ty masz 60Mb/s więc co to za porównanie.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 407
  • 1046
  • 7

Agregacja problem Sokołów Podlaski

@Emill1 dobrze, że autor postu nie ma tak nerwowych reakcji na to co napisałem. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Agregacja problem Sokołów Podlaski

@jaryn to żadna nerwowa reakcja tylko to nie miało nic wspólnego z problemem autora . A u mnie tak działa: https://www.speedtest.pl/wynik/303171198 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 24
  • 0

Agregacja problem Sokołów Podlaski

Widzę, że już sobie wyjaśniliście, więc nic nie dodam ani ujmę. Wątek dotyczy konkretnego BTS.

 

Ale takie małe postscriptum, bo tego nikt nie zauważył. Mikrotik SXT kat.6 ma 2 złacza 100Mbit. Zatem jak zrobiłem na nim okolice 180Mbit? Z drugim mikrotikiem (RB800 z kartą 2,4 i 5GHz jako domowy AP) bonding 😉


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 407
  • 1046
  • 7

Agregacja problem Sokołów Podlaski

@magikserwis tego w ręku nie miałem 

 

0.png

https://mikrotik.com/product/sxt_lte6_kit 

Cudów niema, jakoś to można wyjaśnić.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 24
  • 0

Agregacja problem Sokołów Podlaski

Nie bardzo rozumiem celu wklejenia w/w błędnego opisu? Link jest ok ale jpg?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 407
  • 1046
  • 7

Agregacja problem Sokołów Podlaski

@magikserwis no właśnie błędne opisy na to trzeba uważać. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 24
  • 0

Agregacja problem Sokołów Podlaski

Pisałeś: "cudów nie ma można to jakoś wyjaśnić" O co konkretnie chodzi bo nie rozumiem?