Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Agregacja LTE - kiedy się włącza ??


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 32
  • 90
  • 0

Agregacja LTE - kiedy się włącza ??

Testowałem na smartfonie - przełożyłem kartę z Orange i też nie było agregacji, ale telefon mógł łapać innego BTS-a pewności nie mam.

 

Rozumiem, że nikt nie jest w stanie potwierdzić słów konsultanta, że obciążony nadajnik może nie pozwalać na agregację?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Agregacja LTE - kiedy się włącza ??

@przemek89k mogą być na nadajniku częstotliwości LTE 1800 MHz, 2100 MHz   ale nadajnik może nie wspierać agregacją pasma. Być może nadajnik nie jest jeszcze przystosowany.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 32
  • 90
  • 0

Agregacja LTE - kiedy się włącza ??

Zakładając, że jest dostosowany do agregacji - czy może być na nim ograniczenie, że w przypadku mocnego obciążenie agregacja nie będzie działała?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Agregacja LTE - kiedy się włącza ??

@przemek89k jeżeli agregacja pasma działa na nadajniku, to nawet przy dużym przeciążeniu powinna działać. Raczej stawiam, że nadajnik nie jest jeszcze przygotowany do pracy z agregacją pasma, niż brak agregacji z powodu przeciążenia.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 512
  • 1820
  • 12

Agregacja LTE - kiedy się włącza ??

Z tego co wiem to upload nie jest agregowany, leci tylko z jednego pasma. Agregacji podlega Download.
Też mam B818 i pokazuje 4g+ nawet po wejściu w panel routera.

 

Dodałem zrzuty z LTEH-Monitor oraz speedtest zrobiony teraz.. Jeżeli agregacji nie masz to prawdopodobnie wina nadajnika.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 32
  • 90
  • 0

Agregacja LTE - kiedy się włącza ??

Ok dzięki bedę to próbował jeszcze wyjaśniać gdzieś na infolinii


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Agregacja LTE - kiedy się włącza ??

Agregacja pasm uruchamia się automatycznie jeśli posiadasz urządzenie wspierające agregacje pasm oraz masz odpowiednią wersję oprogramowania.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 32
  • 90
  • 0

Agregacja LTE - kiedy się włącza ??

To dlaczego dla wskazanego nadajnika agregacja się nie uruchomiła? Mam urządzenie wspierające agregację - sprawdzone na innym operatorze działa bez problemu. Ktoś tutaj chyba nie doczytał wątku od początku...


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Agregacja LTE - kiedy się włącza ??

@przemek89k  widocznie/być może jest tak jak wspominał @ketrasaArtur  że nadajnik nie wspiera agregacji pasm.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Agregacja LTE - kiedy się włącza ??

@przemek89k 

 

Możesz podać najbliższe skrzyżowanie ulic oraz miejscowość ?

 

Sprawdzę nadajnik 🙂.