Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

100m od światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

100m od światłowodu

Witam mieszkam 100 od światłowodu ponieważ w tamtym roku robili pół wsi i mnie nie podłączyli a jest około 70m do puszki od internetu i czy jest możliwość aby się podłączyć. Czarne kółko to miejsce puszki 

 

jajko.png

 

 

 

______________

*Doprecyzowana nazwa tematu - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

100 od światłowodu

@Kubaseyfax  jeżeli to na pewno internet od Orange jest w pobliżu Ciebie to radzę skontaktować się z infolinią i tam dowiedzieć się o szczegóły, tu na forum niestety nic na to nie poradzimy.

PS.

Sprawdzałeś może tu UKE - Wyszukiwarka wpisując swój adres, być może jesteś w zasięgu innego operatora.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

100 od światłowodu

@Kubaseyfax  sprawdź tu Mapa zasięgu Orange | Orange Polska  wpisz swój adres, jeżeli wyświetli się że jesteś w zasięgu to złóż zamówienie czy to przez czat, infolinię czy online przez stronę orange.pl


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

100 od światłowodu

Niestety nie mam mnie w zasięgu nie ma jakiegoś podania albo czegoś innego ponieważ ten internet jest mi bardzo potrzebny


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

100 od światłowodu

@Kubaseyfax  jeżeli to na pewno internet od Orange jest w pobliżu Ciebie to radzę skontaktować się z infolinią i tam dowiedzieć się o szczegóły, tu na forum niestety nic na to nie poradzimy.

PS.

Sprawdzałeś może tu UKE - Wyszukiwarka wpisując swój adres, być może jesteś w zasięgu innego operatora.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52625
  • 602

100m od światłowodu

@Kubaseyfax sprawdzales czy ta puszka i podłączone do niej adresy znajdują się w projekcie POPC? Jeśli tak, to możesz tylko liczyć na dorejonizowanie, bo 70 m instalacji bez podbudowy słupowej to trudny temat.. Napisz na adres korespondencyjny w Skierniewicach

Orange Polska S.A.. ul. Jagiellońska 34, 96-100 Skierniewice. i opisz dokładnie sytuację. Zgłoś popyt na stronie Orange 

https://www.orange.pl/view/sfh 

Tyle możesz zrobić na dziś