Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 29, Specjalista
  • 6454
  • 5780
  • 69

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

[ Edytowane ]

@wscieklaewka, wszystko teraz w rączkach moderatora 😀

Poziom 23, Pasjonat
  • 1643
  • 3144
  • 18

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

[ Edytowane ]

@burebuseknapisał(-a)

@wscieklaewka, wszystko teraz w rączkach moderatora 😀

No tak @burebusek - jaki masz piękny uśmiech Emotikon: Szczęśliwy Emotikon: Język

Poziom 23, Pasjonat
  • 1643
  • 3144
  • 18

[ Edytowane ]

Alo - czy jest tu może któryś z moderatorów coby pomógł mi zmienić rok w moim poście dotyczącym Alertu RCB ?

0 Lubię to
Odpowiedz
Zespół Nasz Orange
  • 467
  • 1441
  • 29

@wscieklaewka zrobione =]

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Poziom 23, Pasjonat
  • 1643
  • 3144
  • 18

Dzięki @Bartłomiej Emotikon: Szczęśliwy aż muszę popatrzeć raz jeszcze Emotikon: Bardzo szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 20, Pasjonat
  • 826
  • 993
  • 4

Wczoraj pojawiły się alerty RCB (burze z gradem itd.) na Warmii. W moim "otoczeniu" 3 osoby posiadające karty Plusa dostały alert ale inne 3 osoby posiadające karty Orange nie dostały. To jak to działa??? Do kitu z takim systemem...

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 23273
  • 11777
  • 1100

Spójrz na mapę https://rcb.gov.pl/alert-rcb-burze-z-gradem-we-wschodniej-czesci-polski/

Nie wszystkie powiaty w województwie warmińsko-mazurskim miały dostać alert. Ja akurat wczoraj o porze wysyłki byłem na granicy powiatu olsztyńskiego (ziemskiego) i na jedną sim Orange dostałem info, a na drugą nie.
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 20, Pasjonat
  • 826
  • 993
  • 4

Przez "otoczenie" miałem na myśli powierzchnię biurową o rozmiarze 20x40m Emotikon: Szczęśliwy

Może faktycznie to było na granicy zasięgu i Plus ma inaczej powiaty ustawione a Orange inaczej? No i przecież maszty inne lokalizacje mają i inaczej dzielą obszary. Przypilnuję następnym razem Emotikon: Mrugający

Zespół Nasz Orange
  • 1361
  • 1947
  • 42

Bez tytułu.png

Kraków dzisiaj swój dostaje. Pod Lublinem żartów nie było, także nie ma co ignorować.

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Poziom 29, Specjalista
  • 1916
  • 1366
  • 72

Właśnie dostałem SMSa ALERT RCB. 19:15