Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód , woj wielkopolskie, powiat Jarocin.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 13
  • 0

Światłowód , woj wielkopolskie, powiat Jarocin.

Witam, byłbym zainteresowany kupnem światłowódu u Państwa ale z nie wiadomo mi jakich przyczyn nie mam takiej możliwości pomimo że mogę skorzystać z oferty Światowiodu od dostawców: INEA, T-Mobile. Już pomijać że inni mieszkańcy mojej miejscowości mogą korzystać z Światowiodu od Państwa. Więc moje pytanie brzmi, gdzie bądź do kogo mógłbym się zwrócić się o pomoc chociażby w naświetlaniu mojej sprawy by nie zostać odstawiony z ,,kwitkiem" Pozdrawiam serdecznie. 

7 ODPOW. 7

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 58
  • 164
  • 3

Światłowód , woj wielkopolskie, powiat Jarocin.

Cześć, dodatkowych informacji może udzielić jedynie salon lub pracownicy Orange poprzez telefon / czat, którzy sprawdzą możliwości techniczne i przebieg łącza.

Warto też sprawdzić mapę Twojej lokalizacji, czy i kiedy oraz przez kogo został zakończony projekt POPC:

https://capap.gugik.gov.pl/mapa/cppc/CPPC-internet/


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Światłowód , woj wielkopolskie, powiat Jarocin.

@gulczasa87  tu jest forum samopomocowe użytkowników i klientów bądź przyszłych klientów Orange więc trudno odpowiedzieć na to pytanie nie będąc pracownikami operatora. Na Twoim miejscu nie zastanawiałbym się i jak masz możliwość to bierz światełko od T-M (w zasadzie to żadna różnica).


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 13
  • 0

Światłowód , woj wielkopolskie, powiat Jarocin.

Kierownik salonu Orange oznajmił mnie że na 90 % procent będę miał usługę światłowodu, po czym poinformował mnie bym za miesiąc zapytał go , tzn się przypomniał. Mija trzeci miesiąc i nic konkretnego nie usłyszałem od tego Pana, po za tym że Monopol na dostarczenie Światowiodu od INEA już minął i INEA jest zobowiązana również ,,podzielić się" z innymi operatorami  , tym bardziej że na mojej ulicy inny mieszkańcy już dawno korzystają już z Światowiodu od Orange


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 13
  • 0

Światłowód , woj wielkopolskie, powiat Jarocin.

Mam telefon w Orange i zależy mi by połączyć razem te usługi , tak to już dawno bym wybrał Światłowód o T- mobilne. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Światłowód , woj wielkopolskie, powiat Jarocin.

@gulczasa87  a jak to wygląda gdy wpisujesz swój adres tutaj Mapa zasięgu Orange | Orange Polska ?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 616

Światłowód , woj wielkopolskie, powiat Jarocin.

@gulczasa87  połączenie usług to bardzo dobry pretekst do wystąpienia o FTTH. Pamiętaj, że wtedy ( jeśli myślisz o telefonie stacjonarnym) będziesz miał VoIP, a komórkę możesz połączyć w pakiet do netu

W Jarocinie INEA udostępnia sieć dla Orange


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 76
  • 0

Światłowód , woj wielkopolskie, powiat Jarocin.

Zamierzasz wykorzystywać łącze do gier sieciowych typu CS:GO ?