Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód w Izabelowie Małym

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowód w Izabelowie Małym

Z uwagi na ciszę wyborczą w Polsce - pozwolę sobie nie komentować tematu 🙂

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 125
  • 316
  • 5

Światłowód w Izabelowie Małym

@Macrolo Hej, Ja mieszkam w gm. Łask (Okup)  i pod koniec kwietnia skończyli budować sieć (NEXERA)

i w czwartek przyszły dwie ulotki właśnie z VLINE, i T-Mobile że już jestem w zasięgu światłowodu, w ulotce od T-Mobile jest napisane że są w tych dniach do dyspozycji i jest numer, lecz ja nadal czekam na Orange bo tam mam moje usługi 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 245
  • 377
  • 1

Światłowód w Izabelowie Małym

Ooo dzięki wielkie! @livr Ta wiadomość mi bardzo pomogła ponieważ, mieszkasz zaraz obok Zduńskiej Woli a to oznacz, że teraz pracownicy nexery przyjdą założyć światłowód u mnie (przynajmniej takie mam przeczucie bo zaczynam widzieć że dużo się dzieje na mojej wsi odnośnie światłowodu, jak i pojawiam się już na stronach operatorów jako dom z dostępem do światłowodu). Właśnie takiej odpowiedzi szukałem, jeszcze raz dzięki wielkie. Jeszcze jedno pytanko... Czyli mówisz, że od razu po budowie przez nexery światłowodu przyszły ulotki od operatorów ? Czy jednak musiałeś trochę czekać?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 245
  • 377
  • 1

Światłowód w Izabelowie Małym

Na orange to sobie poczekasz... oj i to długo. Tak jak pisał kolega, orange ma poślizg od 3 do 6 miesięcy. Czyli jak nexera zakończyła budowę w kwietniu to orange swoje usługi będzie dawał najwcześniej w lipcu a najpźniej w listopadzie. Ale wiesz różnie to bywa. Jeśli przez najbliższy miesiąc nie pojawi się orange, aby świadczyć usługi to ja na twoim miejscu, żeby już nie męczyć się z słabym netem, to założyć sobie światłowód czy to od t-mobile albo v-line na czas nieokreślony.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowód w Izabelowie Małym

V-line chyba już nie przyjmuje nowych zamówień. Teraz pod marką Toya wszystko leci o ile w danym miejscu jest BSA na Orange Światłowodzie.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 245
  • 377
  • 1

Światłowód w Izabelowie Małym

To znaczy? Zagubiłem się w drugim zdaniu...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowód w Izabelowie Małym

W wątku rozmawiamy o łączach Orange. Więc jeśli Orange wybuduje swoją infrastukturę, to v-line nie przyjmuje nowych zamówień dla klientów nie mających żadnych usług. Ta firma połączyła się już z grupą Toya i pod tą marką w większości lokalizacji oferuje usług. BSA to hurtowa usługa, którą inny operator może wykupić od Orange by oferować "swój" internet na infrastrukturze Orange.

Tutaj działania powinny być inne, ale dziś jeszcze cisza wyborcza 🙂

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 245
  • 377
  • 1

Światłowód w Izabelowie Małym

aj ta cisza... no trudno ale światłowód kłaść u mnie będzie nexera a wchodząc na jej strone w moim mieście są wypisani operatorzy tacy jak: orange,t-mobile,RFC,v-line,księżyc


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowód w Izabelowie Małym

Nexera ma spore opóźnienia...

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 245
  • 377
  • 1

Światłowód w Izabelowie Małym

Okey, podsumowując w Łasku już światłowód od nexery założony a więc zgadza się informacja od podwykonawcy, że u mnie będą kładli w II-III kwartale tego roku czyli już zaraz. Natomiast cały czas mnie nurtuje to że jestem za wcześnie na mapach z dostępem do światłowodu u operatorów... Wy też tak mieliście, że jeszcze nie położyli światłowodu a wy już byliście na mapkach ? Natomiast bardzo się ciesze, że już za parę miesięcy będę posiadaczem super szybkiego internetu na mojej wsi. Wszystkim dziękuję za pomoc i napewno opiszę wam jak wyglądało podłączenie itp i czy prędkości są takie jak w umowie.