Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

@marder  mi się wydaje że to o czym piszesz może także tyczyć się zewnętrznego ONT, handlowiec obieca bo co mu szkodzi, a "w praniu" wyjdzie jak wyjdzie, monter będzie miał go albo nie. Więc tego aby jednak zewnętrzny ONT był dopisany do usługi i zamontowany trzeba dopilnować samemu na każdym kroku od złożenia zamówienia, poprzez dopytywanie "czy na pewno" aż do momentu instalacji.

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

@slav72 w sumie tak jak z tym ONT to mam wrażenie, że jest wszędzie. Jak człowiek sam nie dopisuje to cuda mogą być. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

@slav72dlatego mówiłem że monterów jak będą dzwonić trzeba będzie im przypomnieć o tym ale przynajmniej ta część przy zamawianiu poszła gładko. Wbrew temu co tu czytałem na forum niektórzy mówili że na tym etapie już ciężko było się dogadać żeby dopisali ze wymagany a tu poszło gładko nawet argumentować nie trza było i to według mnie plus na zmianę Orange. Zobaczymy co dalej. Jak nie luty to pewnie i marzec. Raczej nie dalej. Wkoncu obserwowałem postępy i widać że na ukończeniu mają. Nir mniej jak coś się zmieni albo zadzwoni znów w lutym to napisze


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

Dodam jeszcze że z ciekawości sprawdziłem i mój adres jest na : lista-punktow-adresowych-popc-nabor-iv-gotowych-sprzedazowo-w-terminie-nie-mniej-niz-30-dni-10.01.2022.xlsx


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21545
  • 173

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

@Emill1 

Nazwa pliku co prawda nie zostawia cienia wątpliwości co do jego treści, ale skąd go wziąłeś?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?


@Emill1napisał(-a)

Dodam jeszcze że z ciekawości sprawdziłem i mój adres jest na : lista-punktow-adresowych-popc-nabor-iv-gotowych-sprzedazowo-w-terminie-nie-mniej-niz-30-dni-10.01.2022.xlsx


To tylko się cieszyć i oby te nie mniej niż 30 dni nie zamieniło się na nie mniej niż 90 dni 😋


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21545
  • 173

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

@Emill1 

Trochę jednak nie rozumiem tych terminów. Logicznie rzecz biorąc, "nie mniej niż 30 dni" znaczy to samo co "więcej niż 29 dni". Górnej granicy to nie implikuje. Z czego się więc cieszyć? Że na pewno nie zainstalują w najbliższym miesiącu tylko (być może) później?

Chyba że autor tych dokumentów posługuje się alternatywną (?) logiką i chodzi mu o coś dokładnie  przeciwnego: "mniej niż 30 dni".

@Anonim"nie mniej niż 90" i "nie mniej niż 30" się nie wykluczają, każda liczba naturalna większa niż 89 spełnia oba warunki.

 

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

@j131  tymi terminami bym tak przez palce patrzyła. Liczę jednak n to, że przejdzie zgodnie z planem. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

Parę dni temu pojawili się panowie i coś robili na tym słupie naprzeciw. Przyjrzałem się i wstawili mufe biała potem druga pod sąsiadem i na reszcie wioski nic dziś byłem i koło kapliczki powljawila się biała mufa i dalszeh części  wsi 1czarna. Na tej przy mnie i u sąsiada nic nie pisze ale na tych następnych zauważyłem że nie pisze opp tylko OSD.

IMG20220123134948.jpg

IMG20220123135923.jpg

OPP to wiem co to ale o OSD nie słyszałem

 

A naprzeciw domu wisi taka tylko ze niezbyt wyraźnie wyszło nie mniej wydaje mi się że trochę się różni od tej białej koło kapliczki taka sama wisi pod sąsiadem. Będę musiał się przejść w lepszą pogodę bo słabo widać na zdjęciu :ta naprzeciw domu 

IMG20220119153653.jpg

A ta koło sąsiada :

IMG20220119153834.jpg

 

@j131ja to raczej odczytuje ze koło miesiąca może być np tydzień - 2 po. Gdyby nie był jakiś adres faktycznie gotowy do sprzedaży to na listę raczej nie wsciagneliby. Tu o tyle jest inaczej bo jest tylko ta lista nie mniej niż 30. Na światłowodowe inwestycje mają listy nie mniej Niz 30 i niemniej niż 90. W Orange są tylko listy nie mniej niż 30. Ale fakt fakt my możemy zgadywać a jak faktycznie okaże się. Nie mniej opiekunka mówiła luty/marzec więc zarówno luty jak i marzec mi odpowiada chociaż wiadomo lepiej szybciej.