Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

@slav72  tych FB6 jest mało i obecnie bez szans na nie przy 300/50, może wcześniej była taka opcja, choć trudno w to uwierzyć, na forum można pisać cokolwiek, tego się nie zweryfikuje, więc 99% takich informacji to SF 😉


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

@Anonim dlatego ja cały czas stałem przy tym że  do opcji 300/50 dają trójkę i dziś to się potwierdziło w praktyce, ale jak poczytasz kilka postów wstecz tego wątku to zobaczysz że niektórzy sądzą inaczej. 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

@Emill1 Za dużo nie widać. Standardowe opisy to nazwa operatora, oznaczenie kabla, relacja w jakiej leci, nazwa podwykonawcy i data budowy sieci.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

@marderCzyli Orange Polska,oznaczenie kabla i relacja - co tu może pisać? wiesz może? nazwa podwykonawcy i data to wiadome, że nikt inny tego nie będzie wiedział może z lepszym sprzętem z ciekawości kiedyś z czytam.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

To są oznakowania techniczne dla monterów. Typ kabla i ilość włókien. A relacja to zazwyczaj numer mufy i OPP żeby wiedzieć skąd i dokąd leci. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

Dziś się przeszedłem z Aparatem i udało mi się wyraźniejsze zdjęcie zrobić więc wstawiam gdyby jeszcze kogoś jak mnie ciekawiło co tam może pisać.DSCF8554.jpg


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

@Emill1  no i super, teraz wszystko wiadomo jakie informacje są zawarte na tych tabliczkach.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

Generalnie wszystko zależy od Operatora co sobie życzy aby podwykonawca wpisał. U mnie Orange wymaga jeszcze kto budował i jaka relacja na żółtych zawieszkach.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

Jeszcze coś zauważyłem. Ogólnie widać mega postępy w całej wsi cały czas obserwuję. I jada w szybkim tempie. Na jednym słupie coś zauważyłem. Chodzi mi o to małe białe pudełeczko. Powie mi ktoś co tam się znajduje??

IMG20220109140523.jpg

IMG20220109140520.jpg

 najoierw na tym słupie był stelaż potem jedna potem druga i przy drugiej pojawiło się i to pudełeczko


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12789
  • 52629
  • 603

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

@Emill1To jest prawdopodobnie puszka zabezpieczająca spawy (tak wygląda), ale nie widziałem wcześniej takiej. Grunt, aby sie skrzynki w środku stelaży pojawiły, to będzie dopiero super, bo to OPP do podłączania usług