Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29502
  • 271

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

@Emill1  chyba teraz najniżej jest 300 Mb, wyszukiwarka UKE miała aktualizację stan na 31.12.2020 więc dawno nie było odświeżenia i to co tam podają nie jest miarodajne.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 437
  • 1242
  • 2

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

Pisze po prostu 100. Przy miedzi czy radiówkach na wyszukiwarce UKE widziałem do albo powyżej ale przy popc w przepustowości pisze tylko 100. Nie widziałem żeby jakiś adres miał do iluś czy powyżej. Chodzi mi czy ktoś wie ile aktualnie max można zamówić na popc dawniej było max 300. Czyli oferty 100i300. Teraz najniższa oferta jest 300 więc wątpię że tylko będzie możliwość zamówienia prędkości 100 skoro ona nawet nie jest dostępna do zamawiania na stronie. Wcześniej było max 300 do zamówienia na popc więc teraz pewnie 600 ale pytam bo może ktoś wie ile faktycznie max mozna na popc

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 437
  • 1242
  • 2

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

Też tak myślę że 300 będzie dostępne. Skoro to najniższa oferta raczej by nie było możliwe zamawiać niższej prędkości niż jest dostępna w ofercie. Dobra to się wyjaśniło. A druga część pozostaje ile max w takim razie aktualnie można zamówić w popc. Do 600?

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

Jeżeli chodzi o ofertę Orange w tej chwili najmniejsza dostępna prędkość do 3O0 Mb/s. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 437
  • 1242
  • 2

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

No też tak myślałem że 300 spokojnie dostępne a ile max można zamówić na popc? 600? Czy może już nie ma różnic dostępu max prędkości pomiędzy popc a zwykłym światłowodem.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29502
  • 271

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

@Emill1 to zależy do kogo należy infrastruktura i kto świadczy usługę, jest max i do 600 Mb, i do 900 Mb, i do 1 GB...

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

Jeśli chodzi o Orange jest do 300 Mb/s, 600 Mbs/ o do 1 Gb/. Ogólnie takie mają dostępne opcje pytanie jak będzie konkretnie w Twojej lokalizacji. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29502
  • 271

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

@Anonim  jest również taka możliwość że nawet gdy Orange będzie świadczyć usługę to będzie ograniczenie max do 600 MB lub do 900 Mb, były już takie tematy na forum, zresztą wszystko się wyjaśni jak już będzie możliwość zamawiania usług na danej infrastrukturze.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 437
  • 1242
  • 2

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

O to że technicznie na danym punkcie jest różnie z dostępnością predkosci to wiem. Chodziło mi raczej o to że dawniej przy popc maxymalnie było do 300 dostępne max do zamowienia mimo że lokalizacja Pozwalała na więcej a robione przyłącze nie z popc można było zamówić już pełna prędkość. Ograniczenie zamawianych prędkości podobno mieli odgórnie ustalone przy popc. Ciekawi mnie czy teraz zlikwidowali ten limit bądź do ilu przesunęli czyli raczej 600. Pytanie raczej do kogoś czy wie jak to jest faktycznie. Albo pytanie do tych co niedawno zamawiali światłowód mając adres w popc i ile mieli max do zamowienia dostępne.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1284
  • 3092
  • 31

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

@Emill1  obecnie czy to popc czy nie masz dostep do 1Gb/s na sieci orange, pomijam rfog/moca ale tego na popcu sie nie spotyka.

Jezeli orange dziala na sieci innego operatora to opcja max do 600Mb/s.

Na poczatku byly opcje z ograniczaniem oferty na roznych rynkach. Wg mnie to bzdura byla.

Rynki regulowane nieregulowane. Segregowanie klientow to przypomina. 

 

@slav72 oramge nigdzie nie ograniczal predkosci do 900Mb/s a na pewno nie dla klienta indywidualnego.

W bizpakiecie jest predkosc do 900Mb/s