Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

@PARANOJAo i o to mi chodziło. Kiedyś było takie ograniczenie na Popc można było mniej zamówić niż na światłowodzie nie z popc oba na kablu Orange . Tak właśnie myślałemwtedy czytając  o tym że zrezygnują z tego głupiego ograniczenia. I dobrze . Orange nie miał nigdy pakietu do 900Mb tylko 1Gb. 900Mb ma np timobile. Ograniczenie też może się pojawić jeśli świadczoną jest usługa na światłowodzie innego operatora i to już ma sens.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

@PARANOJA  nie pisałem że Orange ograniczał, tylko że ograniczenie było na infrastrukturze innego właściciela. 

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

@slav72 bo oficjalnie są oficjalne prędkości. Takie mogą być na umowie. Nie znajdziesz się nigdzie innych wartości.  W jak wychodzi w praniu (z różnych to względów)  już inna inszość 😅.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

Orange miało max do 600Mb/s kiedyś tam, gdzie obszar był regulowany, teraz już zderegulowali te obszary i może świadczyć 1Gb/s wszędzie. 

Teraz jedynym ograniczeniem właśnie jest sieć cudza, ale mało jest takich miejsce, by nie mogli świadczyć 1Gb/s.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 536
  • 1252
  • 2

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

pytanie kiedy bedzie 10Gbit/10Gbit ? w XGS-PON


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

W usłudze dla Kowalskiego nie prędko, bo nikt takiej prędkości nie potrzebuje, chyba że Józek z 5b by pochwalić się prędkością przed kolegami z klasy.. 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

Mienlo trochę czasu jakiś czas temu zauważyłem że robią pod kaplica centrum wsi. Wczoraj skręcili w moja stronę. Bęben z światłowodem rzucony na pole obok potem kabel idzie po ziemi do najbliższego słupa a zarazem sąsiada. Potem weszli bez pytania na posesję sąsiada córka była w domu i im zrobiła awanturę. Ogólnie parę miesiecy temu patrzyłem jego adres nie był na wyszukiwarce teraz się pojawił zostawili zapas po drugiej stronie domu. A kabel pociągnęli po ziemi częściowo a potem do słupa potej drugiej strony domu. Potem do tego sąsiada po drugiej stronie ulicy i do tego słupa co kiedyś mówiłem że z niego pójdzie do nas. Narazie doszli do do tego słupa. Ogólnie mega niechlujnie to wygląda ale liczę że to poprawiahttps://www.szybkiplik.pl/57K25BGQr5 dodam że to było wczoraj. Wczoraj skręcili na moją ulice


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

O ten filmik chodziło https://www.szybkiplik.pl/E92Xn333f3 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 85
  • 186
  • 1

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

No to wygląda na to, że wam podłączą.

 

____________

* Wpis edytowano - Wiktor


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?


@Emill1napisał(-a)

O ten filmik chodziło https://www.szybkiplik.pl/E92Xn333f3 


@Emill1 nie ma możliwości pobrania/obejrzenia filmiku ☹️