Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

a to dziwna sprawa, czas udostępniania pliku niby upłynął : wrzuciłem jeszcze raz powinno działać : https://www.szybkiplik.pl/3A5a2xh9PF 

 

@egzorcysta a o czym mówisz? Co ma grupa polityków do rzeczy? To że dzięki nim zamiast w 2023 robią teraz? Nie bardzo rozumiem. Przecież jakakolwiek by nie była partia u władzy to jest to projekt unijny przecież -  POPC więc tak czy siak to wykonane. A tak swoją drogą dowiedziałem się, że to Ukraińcy ciągną ten światłowód taka ot ciekawostka. No nic zobaczymy jak im dalej to pójdzie bo ogólnie to idzie w miarę szybko.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 85
  • 186
  • 1

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

@Emill1 

Chodzi mi o to, że tam pod Limanową każdy głosuje, więc nic dziwnego, że przyspieszyli z montażem. 

 

____________

* Wpis edytowano - Wiktor


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

No nw czy to ma jakiekolwiek znaczenie. Jeśli tak to pozostaje się cieszyć z tego faktu. Może przed końcem grudnia i na słup na mojej działce pociągną skoro im tak szybko to idzie.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 85
  • 186
  • 1

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

@Emill1 Pociągnąć pociągną, ale zwykle między pociągnięciem kabli a możliwością zamówienia światłowodu upływa 10 lat. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

heh 10 lat to raczej nie ale kilka miesięcy to wiadomo, że tak będzie zanim pojawi się w systemie u nich możliwe do zamówienia to minie kilka miesięcy tak mają prawnie to skonstruowane, że musi minąć kilka miesięcy gdzieś ktoś kiedyś pisał ile ale aktualnie tego nie pamiętam gdzieś to czytałem.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

@Emill1 jasne że nie 10 lat, raczej już w 2022 się doczekasz, tylko ciężko stwierdzić czy na początku, w środku, czy pod koniec przyszłego roku.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

@slav72 w każdym razie jest bliżej niż dalej. Jeśli do końca grudnia dociągną to obstawiam że raczej koło środka heh czytaj do wakacji powinna być już możliwość zamówienia. Jak pisałem oni mają te kilka miesięcy prawnie do odczekania w wielu miejscach o tym mowa. I choćby chcieli wcześniej niż kilka miesięcy po oddaniu sieci nie mogą sprzedawać usługi musi minąć te kilka miesięcy dopiero wtedy mogą sprzedawać usługi.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2509
  • 9013
  • 45

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

@Emill1 No widzisz i się doczekasz 👍


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

Dziś widziałem że już po słupach powiesili więc wygląda to już lepiej. Nie mniej jeszcze nie szli na mój słup. Śnieg nie ułatwia sprawy ale mimo to jak widać sprawa rozwojowa 🙂


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

@Emill1 doczekasz się, już widać u Ciebie "światełko (światłowód) w tunelu" 😉