Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód napowietrzny


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Światłowód napowietrzny

Witam. Sytuacja wygląda tak, że mój dom znajduje się przy drodze głównej w której znajduje się światłowód, ale nie został on do niego doprowadzony i teraz mam pytanie czy jest możliwość poprowadzenia kabla napowietrznego od tej drogi głównej do mojego domu. Aktualnie mam internet stacjonarny, który pokazuje na speedtescie 1mb/s, więc szukam każdej możliwej porady.

3 ODPOW. 3

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5950
  • 24196
  • 203

Światłowód napowietrzny

@Dominik8912 

Spróbuj złożyć zamówienie na usługę światłowodową, to się przekonasz. Skąd my tu możemy to wiedzieć? Sam fakt że gdzieś idzie jakiś kabel to jeszcze za mało.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13865
  • 57022
  • 684

Światłowód napowietrzny

@Dominik8912  w takich przypadkach musisz sprawdzić nie tyle gdzie biegnie światłowód, a czy da blisko skrzynki/puszki rozdzielcze do których są podłączania klienci.

Bez takiej puszki, lub bardzo daleko od niej ( dystans kilku słupów) może nie być możliwości podłączenia 

Pokaż na fotkach i planie np z mapy Google gdzie są słupy i ja których jest puszka 

Podpowie my co robić..

Jeśli jest linia napowietrzna masz szansę na dorejonozowanie, o które wnioskujesz na piśmie na adres korespondencyjny w Skierniewicach 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2697
  • 9857
  • 51

Światłowód napowietrzny

@Dominik8912 najpierw ustal kto jest właścicielem tego kabla a później zadzwoń na infolinię i spytaj się czy możesz skorzystać z ich usług podając adres zamieszkania. Wtedy się dowiesz czy jest możliwość podłączenia czy nie.