Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód na sieciach dostępowych to różne prędkości uploadu u operatorów w tej samej ofercie


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Światłowód na sieciach dostępowych to różne prędkości uploadu u operatorów w tej samej ofercie

Przeglądając oferty światłowodów na sieci POPC u niektórych ISP nie było informacji odnośnie uploadu. I to zmusiło mnie aby wejść w regulaminy. I w jednym z regulaminów znalazłem taką ciekawą informację, że upload tak na prawdę zależy od miejsca gdzie chcemy się podłączyć (a dokładnie od tego kto jest właścicielem sieci dostępowej). Niektóre sieci mają stałą ofertę download/upload wszędzie, a niektóre jak widać to zależy. 

W przypadku świadczenia Usług Telekomunikacyjnych z wykorzystaniem sieci dostępowej ORANGE POLSKA SA lub sieci dostępowej ŚWIATŁOWÓD INWESTYCJE Sp. z o.o., prędkości te są następujące:

tolek_0-1669588402495.png

W przypadku świadczenia Usług Telekomunikacyjnych z wykorzystaniem sieci dostępowej INEA SA, prędkości te są następujące:

tolek_1-1669588470478.png

W przypadku świadczenia Usług Telekomunikacyjnych z wykorzystaniem sieci dostępowej NEXERA Sp. z o. o., prędkości te są następujące:

tolek_2-1669588498195.png

Szczerze nie wiedziałem o tym do tej pory i mocno mnie to zaskoczyło. 🙂 

2 ODPOW. 2

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Światłowód na sieciach dostępowych to różne prędkości uploadu u operatorów w tej samej ofercie

@tolek Myślę, że te parametry są ustalane wewnętrznie przez operatorów. Tu są podane regułki, a każdy indywidualnie ją określa w zależności od wydolności sieci i własnej ostrożności Czym są prędkości minimalna, zwykle dostępna i maksymalna? - Centrum Informacji Konsumenckiej (uke.g...


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Światłowód na sieciach dostępowych to różne prędkości uploadu u operatorów w tej samej ofercie


@toleknapisał(-a)

Szczerze nie wiedziałem o tym do tej pory i mocno mnie to zaskoczyło. 🙂 


To teraz już wiesz. Zawsze tak było i jest.