Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód na słupie?


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 15
  • 59
  • 0

Światłowód na słupie?

Witam,

 

Przejeżdżając dziś przez wioskę obok zobaczyłem Panów, którzy montowali jakąś wiązkę na słupie. Nie zatrzymałem się, żeby dopytać, a na powrocie już ich nie było.

Czy to co zamontowali to światłowód?

Zdziwiłem się trochę bo jestem objęty w 3 naborze KPO, który jest już zakończony, ale oceny formalnej jeszcze nie ma, bądź nie została upubliczniona, a zakulisowo już coś się dzieje.461134397_8621553857889655_2762543300173889507_n.jpg

6 ODPOW. 6

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 213
  • 743
  • 2

Światłowód na słupie?

@dsadsa  u mnie kable wiszą już 4 lata i nie mam podłączone (może w listopadzie się uda) od powieszenia kabli do uruchomienia usługi daleka droga.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19399
  • 56070
  • 762

Światłowód na słupie?

@dsadsa wygląda na główną linię światłowodową. Być może przygotowania do podłączenia przyszłych klientów. Jeśli to zakłada firma na własny koszt, to odejścia będą dopiero po podpisaniu umowy z klientem. Jeżeli z projektu, to już powinny być przygotowane łącza dla klientów. Jak się ponownie pojawią monterzy, to warto się dopytać.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 198
  • 682
  • 0

Światłowód na słupie?

Glut - u mnie od chwili powieszenia kabli na słupach do uruchomienia usługi minęło tylko pół roku ..


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 213
  • 743
  • 2

Światłowód na słupie?

@abcdżyczę wszystkim, żeby też tak szybko mieli.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13912
  • 57259
  • 691

Światłowód na słupie?

@dsadsa  jest to skrzynka dostępu do światłowodu. Z grubości kabli wchodzącego i wychodzącego wygląda to na pierwszy punkt dystrybucyjny

Trzeba obserwować co będzie dalej robione i koniecznie zapytać o plany rozwojowe techników, którzy będą robić kolejne skrzynki. Warto podpytać o inwestora, terminy uruchomienia i plany odnośnie Twojej miejscowości, bo technicy takie rzeczy wiedzą...

Jak zechcesz podać nazwę miejscowości, powęszymy 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 213
  • 743
  • 2

Światłowód na słupie?

U mnie jak się ostatnio pojawili na słupie, to niestety nie zdążyłem ich zapytać, ale myślę, że to dobry znak.