Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód na Tczewskiej w Szczecinie


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 1
  • 0

Swiatłowód Szczecin

To niech wejdzie ta szanowna postać na to forum i przeczyta na TCZEWSKIEJ w Szczecinie jest niezbędna modernizacja sieci i wymiana miedzi na światłowód. Wiem że ma to dyrektor w szanowanym poważaniu ale my mieszkańcy tej ulicy nalegamy o interwencję w trybie natychmiastowym. Dodam że mamy dosyć tego miedzianego internetu.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Światłowód na Tczewskiej w Szczecinie


@Gucio_Łannapisał(-a)

To niech wejdzie ta szanowna postać na to forum i przeczyta na TCZEWSKIEJ w Szczecinie jest niezbędna modernizacja sieci i wymiana miedzi na światłowód. Wiem że ma to dyrektor w szanowanym poważaniu ale my mieszkańcy tej ulicy nalegamy o interwencję w trybie natychmiastowym. Dodam że mamy dosyć tego miedzianego internetu.


Jak wiele innych ulic i miejscowości, inwestycja trwa, nie od razu wszystko da się zrobić.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 1
  • 0

Swiatłowód Szczecin

Tutaj juz 7 lat temu chodzili z Orange i pytali czy chcemy światło.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 195
  • 292
  • 4

Swiatłowód Szczecin

u mnie dla przykładu inwestycja trwa już 9 miesięcy, rozpoczęli i nie skończyli rurki pozostawione na terenie posesji i ślad zaginął, a salon twierdzi że w najbliższym półroczu nie są planowane prace także w moim przypadku kontakt z osobą kompetentną jest jak najbardziej wskazany


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Światłowód na Tczewskiej w Szczecinie

A skąd masz pewność jaki rodzaj światłowodu byl kładziony? Nie wszystkie kable są do bezpośredniego podłączenia klientów.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 195
  • 292
  • 4

Swiatłowód Szczecin

jak skąd mam pewność? chyba wiem co rozpoczęli za prace na terenie mojej posesji bo sam ich wpuszczałem. położyli rury hdpe, w które mieli zaciągać mikrorurki, a później wdmuchiwać światłowód, ale od 9 miesięcy nikt się nie pojawił i do tej pory mam dziurę w podjeździe. wszystko zostało przygotowane pod światłowód widziałem rysunki tech. także najgorsze prace wykonane, zostało praktycznie  wykonać przyłączenia na terenach posesji


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 1
  • 0

Światłowód na Tczewskiej w Szczecinie

U mnie wymieniali kabel rozryli pół ogródka ale technik wie lepiej i twierdzi że to nie prawda. Skąd oni biorą tych "fachowców". więc tobie tez się wydawało że ktoś coś robił może jakieś zbiorowe halucynacje.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 195
  • 292
  • 4

Światłowód na Tczewskiej w Szczecinie

z pewnością był to sen wyjątkowo realny, w którym mogłem nawet rozmawiać z wykonawcami, ale co ja mogę wiedzieć pewnie ta instalacja nie była do mnie uuuhahahahaEmotikon: Mrugający