Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód już niedługo! I to już w ciągu 30 dni powinien być dostępny pod Twoim adresem.

ROZWIĄZANE

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13515
  • 55262
  • 659

Światłowód już niedługo! I to już w ciągu 30 dni powinien być dostępny pod Twoim adresem.

@Res_13 To już wiesz kto jest odpowiedzialny za opóźnienie 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 40
  • 82
  • 1

Światłowód już niedługo! I to już w ciągu 30 dni powinien być dostępny pod Twoim adresem.

Termin oddania mają ustalony na 2023-07-18 zobaczymy czy faktycznie.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2628
  • 9489
  • 47

Światłowód już niedługo! I to już w ciągu 30 dni powinien być dostępny pod Twoim adresem.

Na terminy nie patrz bo to są tylko orientacyjne założenia które się przyjmuje. Zbyt dużo jest czynników które wplywają na tempo prac aby można było ustalić jedną nieprzekraczalną datę.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 40
  • 82
  • 1

Światłowód już niedługo! I to już w ciągu 30 dni powinien być dostępny pod Twoim adresem.

@marder Tu się zgodzę, nie ma sensu patrzeć na terminy, bo znam aż trzy i nie wiadomo, który jest prawdziwy. Jedynie można wywnioskować, że na 99% to lipiec.

 

internet.gov.pl - 31.07.2023

Strona wykonawcy (s-i.pl) - 18.07.2023

Konsultant Orange - 15.07.2023


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2133
  • 11959
  • 54

Światłowód już niedługo! I to już w ciągu 30 dni powinien być dostępny pod Twoim adresem.

@Res_13 ja strzelę że za miesiąc 😉

Podchodż do tego tematu na spokojnie, bo może się termin podłączenia może być nawet we Wrześniu 😉


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Światłowód już niedługo! I to już w ciągu 30 dni powinien być dostępny pod Twoim adresem.


@Res_13napisał(-a)

Logo należy do firmy Światłowód Inwestycje (s-i.pl).


Czyli w 50% do Orange...

 

slav72_0-1689090667661.png

W 50% Orange...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 84
  • 252
  • 0

Światłowód już niedługo! I to już w ciągu 30 dni powinien być dostępny pod Twoim adresem.

Mam taką samą informacje jak wpisuje swój adres ( 30 dni…).

Tydzien temu na infolinii mówili aby czekać a dziś w mojej skrzynce na listy mam info, że moja ulica ma już światłowód + kontakt do handlowca+ info, że kontakt do niego tylko do 18 lipca . 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 40
  • 82
  • 1

Światłowód już niedługo! I to już w ciągu 30 dni powinien być dostępny pod Twoim adresem.


@Jeziorkonapisał(-a)

Mam taką samą informacje jak wpisuje swój adres ( 30 dni…).

Tydzien temu na infolinii mówili aby czekać a dziś w mojej skrzynce na listy mam info, że moja ulica ma już światłowód + kontakt do handlowca+ info, że kontakt do niego tylko do 18 lipca . 


Ja dostałem jedynie SMS o takiej treści, ale nie dzwoniłem do tego dedykowanego sprzedawcy.

Juz wkrotce! Superszybki Orange Swiatlowod w Twoim zasiegu. Wybierz oferte dopasowana do Twoich potrzeb i skorzystaj z najnowszych promocji od Orange. Zadzwon do Twojego dedykowanego sprzedawcy pod nr xxx-xxx-xxx

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 84
  • 252
  • 0

Światłowód już niedługo! I to już w ciągu 30 dni powinien być dostępny pod Twoim adresem.

To jest chyba i tak, że dopóki po wpisaniu adresu nie wyświetli możliwości to i tak nie mogę założyć/ umówić założenie ?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 40
  • 82
  • 1

Światłowód już niedługo! I to już w ciągu 30 dni powinien być dostępny pod Twoim adresem.


@Jeziorkonapisał(-a)

To jest chyba i tak, że dopóki po wpisaniu adresu nie wyświetli możliwości to i tak nie mogę założyć/ umówić założenie ?


Chyba tak właśnie jest, ale powinna Ci się odblokować możliwość zamówienia przez stronę w ciągu 2 tygodni, bo prawdopodobnie też jesteś z tego rejonu, gdzie mają oddać prace 18.07 lub 15.07, ewentualnie 31.07 tak jak podaje internet.gov.pl